Kuruçeşme Kahvesi&Game Zone Sahura Kadar Açık!

Adını İstanbul ve Boğaz’ın büyülü güzelliğine sahip Kuruçeşme semtinden alan CVK Group iştiraklerinden Kuruçeşme Kahvesi, iftardan sonra sahura kadar açık olacak. Kuruçeşme Kahvesi, Ramazan boyunca iftardan sahura kadar eğlence ve Osmanlı şerbeti ikramı eşliğinde hizmet verecek. 

Kuruçeşme Kahvesi Genel Müdürü İlhan Zeytun, mekânlarının Boğaz’a nazır muhteşem manzara eşliğinde nargile ve kahvenin keyifle içildiği nadir yerlerden biri olduğunu vurgulayıp, “Birbirinden özel tam 26 çeşit nargilemiz var. Bunlar arasında Kuruçeşme özel meyve aromalı, çikolata, vanilyalı, portakal, sade tömbeki, Arap geceleri, İstanbul geceleri, mango, kayısı, karpuz, elma, çilek, limon, şeftali, kavun, vişne, muz, Hindistan cevizi, gül, nane, damla sakızlı, sütlü ve kokalı gibi bize özgü  ürünlerde iddialıyız” diyor. 

      

Ailecek gelecek misafirlerine sahura kadar keyifli bir ortam sunacaklarını belirten Zeytun, “Ebeveynler tavla, okey, bilardo oynayıp iftar sonrası rahatlarken, çocukları ileri teknolojik donanımla desteklenmiş Game Zone’da gönüllerince eğlenecek. Yeni oyun platformu Game Zone’da dilerlerse dev ekranda maç keyfini hep birlikte yaşayabilirler. Çocuklar ise konsol oyunlarının yanı sıra, Angry Birds, Plants vs Zombies, Blade Rampage, Super Drift 3D gibi oyunlarla eğlenebilir.”

Kuruçeşme Kahvesi’nin her türlü organizasyonun alternatif sosyal mekânı olduğunu hatırlatan Zeytun sözlerini şöyle noktalıyor: “Burada, iş yemekleri, özel kutlamalar, ürün tanıtımları, moda ve klip çekimleri gibi farklı etkinliklerin yanı sıra, eğlence öncesi buluşma noktası olarak hizmet veriyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir