Le Meridien İstanbul Etiler, BOAZ’ı yeni bir perspektifle sunuyor

Le Méridien İstanbul Etiler, İstanbul’u ve Boğaz’ı hiç görülmemiş bir perspektiften, sofistike bir deneyim eşliğinde keşfetmek isteyen konuklarını, otelin 34. katında açılan BOAZ Bar’a davet ediyor.

Çağdaş, şık ve ikonik tasarımıyla İstanbul’un popüler bölgesi Etiler’in yeni gözdelerinden biri olmaya hazırlanan BOAZ Bar, sunduğu 360 derece, panoramik İstanbul manzarasıyla, şehirle yeni bir etkileşim tecrübesi yaşatıyor. Her iki köprüyü de gören ve İstanbul Boğazı’nı boydan boya takip eden barın, 250 metrekare iç mekanının yanı sıra, 250 metrekare de özel terası bulunuyor. Her gün öğlen 3’te açılan BOAZ, hafta içi gece 1’e, hafta sonları ise 2’ye dek konuklarını ağırlıyor.

Cuma ve Cumartesi geceleri DJ performansına da ev sahipliği yapacak BOAZ, özel organizasyonlar, küçük davetler ve kokteyller için kapatılabiliyor. Türkiye’nin ilk Le Méridien’i olan otelin 34. katında yer alan BOAZ Bar, Le Méridien kültürünün ayrılmaz parçalarını da kusursuz biçimde yansıtıyor. Gezgin konuklarını keşfetmeye davet eden mekan, ışıklandırmasındaki detaylar ve dekorasyonunda kullanılan sanat eserleriyle, konuklarını ilham verici bir yolculuğa davet ediyor.

Dünya mutfağından lezzetlerin, imza niteliğindeki şaşırtıcı tatlarla buluştuğu BOAZ, iddiasını mönüsüyle de ortaya koyuyor. Le Méridien’in mutfak tutkusundan esin alarak, Türk damak tadına uygun ancak özgün seçenekler sunan BOAZ’da, klasik atıştırmalıkların yanı sıra, baharatlı meyve jölesi gibi provoke edici lezzetler bulmak da mümkün oluyor. BOAZ, zengin kahve, tatlı mönüleriyle dikkat çekiyor.

Şehrin yeni çağdaş sembollerinden biri olarak öne çıkan Le Méridien İstanbul Etiler, yeni açılan barı BOAZ ile, bütünleşik bir damak ve şehir deneyimi vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir