Lezzet tutkunları için masum kaçamak: dardenia

Balık aşkını tutkuya dönüştüren lezzetleriyle kısa zamanda sadece balık severlerin değil fast food tutkunlarının da tercihi olan dardenia’nın sunduğu masum kaçamak lezzetleri arasında Lagos Şiş Salata ve Fish & Chips tadıyla olduğu kadar hafifliğiyle de dikkat çekiyor.  

dardenia Lagos Şiş; taptaze salata ve dardenia’nın özel ekmeği eşliğinde farklı ve masum bir lezzet arayanların favorisi olmaya aday. Dilerseniz; menünüzü salata yerine kızarmış patates ile de tamamlayabilirsiniz.

dardenia, yüzyıllar önce İngiltere’de çıkan Fish & Chips akımını da yeniden yorumluyor. Taze olarak fileto edilen balıklar, sipariş verdiğiniz anda tempura yöntemiyle kızartılıyor. Çıtır çıtır bu lezzet kızarmış parmak patates ve nefis tartar sosuyla servis ediliyor.

LEZZETİNE DOLGUN MASUM KAÇAMAK SEÇENEKLERİ DARDENİA’DA!

dardenia, çıtır ve leziz Fish&Chips’i ile ezber bozuyor ve kalori değeriyle de şaşırtıyor. Döner Kebap’ta 924, Köri Soslu Tavuk’ta 910, Hamburger Menü’de 892, Pizza’da 871 kalori bulunurken; Fish & Chips’te sadece 595 kalori bulunuyor. Üstelik Döner Kebap’tan %70 daha az yağ içeriyor.

Taptaze ve çok lezzetli balıkları, yumuşacık ekmekleri, eğlenceli sunumu ve orijinal pişirme teknikleri ile doyurucu ve pratik lezzete ulaşmanın en kısa ve sağlıklı yolu olan dardenia’nın lezzetine dolgun masum kaçamakları Erenköy ve Maslak mağazalarında lezzetseverleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir