Lüks Ve İhtişam Bu Kış da Aynı Adreste; Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort

Kış turizmini yeniden yorumlayan Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort aralık ayından itibaren geçen kış olduğu gibi bu kış da misafirlerini lüks ile bezenmiş büyülü bir yolculuğa davet ediyor.

2011 Aralık ayında 40 milyon dolarlık yatırım ile hizmete giren Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort kış turizmini yeniden tanımlamaya devam ediyor. Alplerin kayak keyfini, uzak doğunun masajını, İsviçre ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini, Kartalkaya’ nın büyüleyici atmosferini lüks ve ihtişamla birleştirip Aralık ayından itibaren seçkin konuklarıyla paylaşmaya hazır.

Dekorasyon Parçaları Avrupa’dan 

Alpleri imrendirecek eşsiz manzarası ve mimarisi ile misafirlerini beyazın hakim olduğu masalsı bir yolculuğa davet eden Kaya Palazzo, dekorasyonunda kullanılan parçaları özenle seçip Avrupa’dan getirdi. İçerisinde kullanılan dünyaca ünlü markalarıyla da lüksün ve ihtişamın zirvesinde hizmet sunuyor. Kartalkaya’ nın büyüleyici manzarasına sahip odalarında şömine ve jakuzi eşliğinde doğanın eşsiz güzelliğine dalıp giderken tüm günün yorgunluğunun atılabileceği bir konforla konuklarını ağırlıyor.

Dünya Mutfaklarından Farklı Lezzetler 

Farklı zorluk derecelerine sahip 11 farklı pist seçeneğinin yanında Türkiye’de ilk kez kullanılan Leitner markalı önden korumalı 7 lifti ile güvenliği en üst seviyede tutarak benzersiz bir kayak ve snowboard heyecanı yaşatıyor. Kaya Palazzo gün boyu yaşanılan kayak ve snowboard heyecanından sonra beyazla örtülü dağ panoraması eşliğinde ısıtmalı havuzları, spa merkezleri, Türk hamamı, buhar banyoları masaj salonlarıyla günün yorgunluğunu keyfe dönüştürüyor. Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini sunarken Swiss Fondue Restaurant’ı ise Alplerin benzersiz lezzetleriyle misafirlerinin  damak tatlarında iz bırakacak tecrübeler yaşatmakta.

Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort beyazın büyüsünü, lüks ve ihtişamla birleştirerek hayallerin ötesinde bir tatil keyfini bu sene de sizlere yaşatmaya hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir