MacDuffie, Evinoks’u Seçti

Evinoks dünyanın diğer ucuna yüksek estetik ve standartlarda bir tesis kurdu. Amerika’nın en ünlü ve en eski okullarından MacDuffie de Evinoks’u tercih etti.

Türkiye’de otel ekipmanları konusunda sektör öncüsü olan Evinoks kurulduğu 1982 yılından bu yana sektörün yenilikçi lideri konumunda. Çok uzun yıllardır otel servis ekipmanları ve banket grupları üretimine odaklanan Evinoks, dünyanın tanıdığı estetik, kalite, güven ve uygun fiyat politikasını bir arada sunabilen tek firma.

Müşterisinin istekleri ve ihtiyaçlarını önceden görüp bu yönde Ar-Ge çalışmalarını sürdüren Evinoks, şık-farklılaşan-kaliteli-ekonomik-pratik ve sıra dışı ürünleriyle ABD’nin de tercihi oldu. Kendisini sürekli geliştiren ve sadece kendisi ile yarışan Evinoks ihracat ağını geliştirmeye devam ediyor.

30 yıllık tecrübesi ile sektörde ürün farklılığı arayan ve görsel tasarımda sürekli adından söz ettiren Evinoks, şık ve soylu çizgilere sahip ‘Nobilis Açık Büfe Serisi’ni ABD’de müşterisiyle buluşturuyor.

ABD’de yer alan MacDuffie Prep Academy, 1890 yılında kurulmuş bir hazırlık okuludur. 2011 yılının Eylül ayında okul Granby, Massachusetts’deki yeni binasında 16 farklı ülkeden gelen öğrenci topluluğuna hizmet veriyor.

Yenilenen okulun açık büfe sistemleri Evinoks imzası taşıyor. Projede; Nobilis Açık Büfe Serisi tercih edildi. Özel nefeslikli ve tamamen Amerikan NSF standartları uyarınca üretildi. Son derece sade ve şık çizgileri olan model, müşteri istekleri doğrultusunda yeniden yorumlandı.

Nobilis Açık Büfe Serisi üzerinde kullanılan tüm soğutma ve ısıtma sistemleri enerji tasarrufuna dönük patentli sistemlerdir. Isıtma ve soğutma sistemleri dışında kullanılan tüm ekipmanlar geri dönüşümü olan ve çevreye zararlı gazları ve komponentleri içermeyen materyallerden imal edilmiş olup Evinoks çevrecilik standardını kanıtlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir