MICE sektörünün ilk küresel etkinliği yarın Pullman Istanbul’da başlıyor

Haber: Hatice Ünal Bilen

2021 için MICE sektöründe dünyanın ilk küresel etkinliği yarın Pullman Istanbul Hotel’de başlıyor. İki gün sürecek olan Luxury B2B .M.I.CE. 100 ülkeden 250’ye yakın uluslararası tur operatörünü İstanbul’da buluşturacak.

Bu yılın ilk fiziki turizm çalıştayı 6-7 Nisan tarihleri arasında Pullman Istanbul Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek. Dünya turizmine yön veren 14 STK başkanının konuşmacı olarak yer alacağı Luxury B2B M.I.CE. Networking Event & Conference’ye 100 ülkeden 250’ye yakın uluslararası tur operatörünün katılımı bekleniyor.

Çalıştayın organizasyonunu üstlenen TravelShop Turkey Genel Müdürü ve ISTTA Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kalender, pandemi koşullarında Türkiye’de bu çapta uluslararası bir organizasyona ev sahipliği yapacak olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “USTOA Başkanı Terry Dale, TIE Başkanı Jon Bruno, WFTA Başkanı Eric Wolf, OTOAI Başkanı Riaz Munshi gibi dünyada turizme yön veren çok önemli şahsiyetlerin etkinliğimize konuşmacı olarak katılmasından ötürü çok mutluyum. Dünya turizminde ilk defa bu kadar önemli konuşmacılar bir araya gelecek, bu da İstanbul’a nasip olacak. Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyon ülke tanıtımı için çok önemli. Türkiye’deki meslektaşlarımız için de iyi bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum.” dedi.

Murtaza Kalender: “2020’nin gelir kaybını bu etkinlikle telafi edelim”

İki gün sürecek organizasyon için tüm masa ve stantların dolduğunu ancak etkinlikten faydalanmak isteyen tüm meslektaşların ziyaretçi olarak katılım gösterebileceğini belirten Kalender, organizasyonun turizm camiasına faydalı olması temennisini dile getirerek, “2020 yılının turizm gelir kayıplarını bu etkinlik vasıtasıyla telafi edelim.” şeklinde konuştu.

#LuxuryB2BMICENetworkingEventConference #travelshop #murtazakalender #turizmçalıştay #mice #miceturizmi #pullmanhotelistanbul

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir