Mobinoxdesign ile daha dekoratif, estetik ve fonksiyonel…

Endüstriyel mutfak sektörünün inovatif markası İnoksan, Mobinoxdesign markalı açık büfe servis hatları ve servis arabaları ile daha dekoratif, estetik ve fonksiyonel çözümler sunuyor.

Endüstriyel mutfak sektörünün inovatif markası İnoksan, yenilikçi tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanıma dayalı ekipmanlarıyla en çok tercih edilen markalardan biri olan İnoksan; daha dekoratif, daha estetik ve fonksiyonel açık büfe servis hatları ve servis arabalarını Mobinoxdesign markası ile piyasaya sunuyor.

Projelendirdiği profesyonel mutfaklar ile dünyanın en prestijli kuruluşlarının tercihi olan İnoksan’ın, sektördeki deneyimini kullanan Mobinoxdesign, sahip olduğu teknolojiyle modüler ve estetik ürünler geliştirerek hız, hijyen, yüksek performans, enerji ve zamandan kazanç sağlayan ürünler sunuyor. Mobinoxdesign’ı tercih edenlerin isteğine göre tasarlanan açık büfe üniteleri, kullanıcılarına ergonomik ve fonksiyonel alanlar içerisinde hareket etme imkanı sağlıyor. Açık büfe ünitelerinin yanı sıra bar bankoları, servis arabaları ve servantlar gibi bir çok servis ekipmanını da üreten Mobinoxdesign, sektöre hızlı ve yenilikçi çözümler sağlıyor.

BURSA’DA İMAL EDİLİYOR

Mobinoxdesign’ın iç mimarları ve endüstriyel tasarımcıları tarafından dizayn edilen açık büfe ve servis stantları sadece otel ve restoranlara değil, birçok işletmeye farklı noktalarda uyarlanabilme özelliğine sahip. AVM, kafeterya, pastane, şarküteri gibi mekânların satış bankoları, teşhir üniteleri ve iç dekorasyona ilişkin ahşap ve paslanmaz ürünlerin tasarım ve imalatını da yapan Mobinoxdesign’ın tüm ürünleri İnoksan’ın Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren 20.000 m2 kapalı alanda kurulu fabrikasında imal ediliyor.

Sun Life Fethiye, Telmesos Otel Fethiye, Club Med Antalya, Dedeman Bostancı, Anemon Otel Samsun, Ramada Otel İzmir ve Ramada Encore Bayrampaşa İstanbul gibi birçok otel de Mobinoxdesign imzası taşıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir