MSA ve Çırağan Palace Kempinski İş Birliğinin Yeni Adımı Olan Pop Up Restoran Hizmete Açılıyor

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un başlattığı iş birliği ile hayata geçirilecek olan pop up restoran, İstanbul’a yepyeni ve özel bir mekan kazandıracak. Restoran aynı zamanda MSA öğrencilerine Türkiye’nin gözde oteli Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da deneyim kazanma fırsatı da sunacak.

Türkiye’nin lider uluslararası diplomalı profesyonel mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ile yiyecek ve içecek sektörüne yüzlerce profesyonel kazandıran Çırağan Palace Kempinski İstanbul, İstanbul’un yiyecek içecek platformuna özel bir deneyim sunuyor. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Boğaz’a nazır avlusunda açılacak olan MSA’nın ilk pop up restoranı, genç şef adaylarına çok özel bir ortamda menü ve konseptlerini sunma fırsatı da sağlayacak.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un ilk defa kapılarını açtığı bu proje MSA için de bir ilk niteliği taşıyor. 1 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında hizmet verecek olan Okulun Mutfağı pop un restoranında MSA’da eğitim alan öğrenciler çalışacak. Restoran hafta içi öğle saatlerinde MSA Maslak Kampüsü’nde, Pazartesi hariç diğer günler 17.00-23.00 saatleri arasında ise Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un bahçesinde açık olacak. Böylece hem Maslak’taki restoranın müdavimleri hem de yeni lezzetler denemek isteyenler, Çırağan Palace Kempinski’nin palmiyeler içindeki otel bahçesinde ve muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde menüyü tatma ayrıcalığını yaşayacak.

İlk defa bir restoranı bünyesine kabul eden Çırağan Palace Kempinski İstanbul böylelikle sektöre girecek olan genç şef adaylarına da gerçek bir tecrübe yaşatacak. MSA pop up restoran projesi Eylül ayında tekrar hayata geçirilecek.

Bu deneyime katılmak ve MSA öğrencilerini iş başında değerlendirmek isterseniz, 0212 236 73 33 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İki Saygın Kurumun Güçlü İş Birliği

MSA ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Mart ayında ilk adımını attıkları iş birliği ile genç şef adaylarına ayrıcalıklı bir eğitim, tecrübe ve kariyer fırsatı sunuyor. İş birliği ile ayrıca MSA’nın Türk mutfağını akademik ve kültürel anlamda dünyaya tanıtmak amacıyla başlattığı “Dünyaya Türk Mutfağı Hareketi” de Çırağan Palace Kempinski’nin bir sosyal sorumluluk projesi olarak sağladığı katkı ile güç kazanıyor. Kempinski Grubu’nun dünya genelindeki 80 otelinde Türk Mutfağı Hareketi’ne katkı sağlayacak organizasyonlar gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir