NATA LISBOA Türkiye’deki ilk şubesiyle Galata’da

Portekizin ünlü Coffee Shop Zinciri NATA LISBOA’nın Türkiye’deki ilk şubesi İstanbul Galata’da hizmete girdi. 


İlk kez Portekiz’de açılan ve ülkenin ikonik markası halini alarak tüm dünyada ünlenen NATA LISBOA Galata’da kapılarını açtı. İngiltere, Abu Dhabi, Avusturya, İngiltere ve İspanya’dan sonra İstanbul’da da açılan konsept mekanın özelliği, sadece Portekiz’e özgü olan Pastel de Nata’ları değil, 6 farklı çeşit daha Portekiz tatlısını, empadaları, çorbaları ve ekşi mayalı mustik ekmeklerini dahi el değmeden Portekiz’den getiriyor olması.

Enfes bir Portekiz Mutfağı deneyimi

Mekan, Galata Kulesi’nin büyülü atmosferinde günün her saatinde kendine has menüleriyle, Portekiz’den gelen çayları, kahveleri ile farklı bir deneyimin kapılarını aralıyor. Portekiz’e özgü dekor ve renkler, Nata’yı yerken Portekiz’de olduğunuz hissini yaşatıyor. Mekan ise kendine has tasarımıyla bambaşka bir deneyim sunuyor.

Enfes bir Portekiz Mutfağı deneyimi vadeden mekanın keşfe açık menüsünün öne çıkan lezzetleri arasında; enfes salatalar, Lizbon usulü sandviçler, Tuzlu Portekiz atıştırmalıkları ve en önemlisi orijinal formülüyle Portekiz’de üretilen ve sadece burada pişirilen Pastel de Nata başı çekiyor.

#NATALISBOA #Galata #istanbul #coffeeshop #yenimekan #portekizmutfağı #nata #galatakulesi  #Lizbonusulüsandviç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir