“Kebabın En İyi Hali” Ataköy Marina’da

1908 yılından bu yana ‘kebabın en iyi halini’ müşterileriyle buluşturan Adana Kazancılar, Kalamış ve Levent şubelerinin ardından İstanbul’daki üçüncü şubesini Ataköy Marina Park’ta açıyor.

Beş nesildir süre gelen lezzet geleneğini Adana’dan sonra İstanbul’daki 2 şubesiyle sürdüren Adana Kazancılar’ın yeni şubesininin açılışına Ataköy Marina Park’ta İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş, Armağan Çağlayan, Kaya Çilingiroğlu, Saadettin Saran, Lerzan Mutlu, Hakan Bilal Kutlualp, Oya Aydoğan, Adana Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün yanı sıra iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılacak. Yeni şube, 31 Mayıs Perşembe günü konuklarını ağırlamaya başlayacak.

Ustadan kalfaya aktarılan lezzet tecrübesini et yemekleri ile harmanlayan Adana Kazancılar kebap çeşitlerinin yanı sıra enfes meze, salata ve tatlılarıyla misafirlerinin damak zevkine hitap ediyor. Bin metrekare alanda hizmet verecek olan restoran, Ataköy Marina’nın manzarası ve Adana Kazancılar lezzetini bir arada sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir