Pegasus’un Rusya’da İkinci Uçuş Noktası Omsk Şehri!

Uçuş ağını her geçen gün yurt içi ve yurt dışına eklediği farklı destinasyonlar ile genişleten Pegasus, Rusya’da Krasnodar’dan sonra Sibirya’nın güneybatısında bulunan Omsk şehrine başlattığı seferler ile misafirlerine farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.

 

 

54. Uçuş noktası olan Omsk şehrine uçuşlar 21 Haziran 2012 tarihinden itibaren başlayacak.

Her hafta Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri İstanbul Sabiha Gökçen’den saat 20.15’de gerçekleştirilecek uçuşlar ile Omsk’a gidebilecek Pegasus misafirleri için dönüşler her hafta Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yerel saat ile 06.55’de Omsk’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e gerçekleşecek.

Pegasus misafirleri yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Şanlıurfa, Trabzon, Van’dan, yurt dışında ise Amsterdam, Basel, Berlin, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kopenhag, Lefkoşa, Londra, Milano, Münih, Paris, Priştine, Roma, St Etienne/Lyon, Stokholm, Stuttgart, Üsküp, Viyana ve Zürih’ten İstanbul bağlantılı olarak Omsk’a seyahat edebilirler.

Değişik bir iklimi tecrübe etmek isteyen Pegasus misafirleri için Omsk şehri ilginç bir alternatif olacak. Güzel mimariye sahip tiyatro ve müze binalarının yanı sıra şehirde bulunan gösterişli sirk binası, Pegasus misafirlerini Rusya’nın eşsiz tarihine doğru bir yolcuğa çıkaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir