Tchibo’dan Yaza Özel Brezilya Rüzgarı

Dünyanın önde gelen kahve üreticisi Tchibo’da bu yaz sınırlı sayıda üretilen ve Brezilya’dan gelen Veloso Brasil yoğun lezzetiyle kahve severlere yepyeni bir tat sunuyor.

Farklı aroma çeşitleriyle her damak tadına hitap eden geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındıran Tchibo, yaza özel sınırlı sayıda ürettiği Veloso Brasil ile kahveseverleri Brezilya’dan gelen yepyeni bir tatla tanıştırıyor. Yoğun lezzeti ve fındık dokunuşuyla kahve severlere farklı bir kahve keyfi yaşatmayı hedefleyen Tchibo Veloso Brasil bir Tchibo klasiği olarak evlerde taht kuran Cafissimo ve Cafissimo DUO kahve makinelerine özel üretildi.

Brezilya’dan evlerimize gelen yoğun lezzet

Veloso Brasil kapsülleri, Brezilya’nın güneydoğusunda, eşsiz doğa ortamındaki sayısız göl ve akarsuya sahip Carmo do Paranaiba’da 200 yıllık bir geçmişe sahip olan ve adını müzisyenlerin azizinden alan Santa Ceilia Çiftliği’nden geliyor. Burada yetişen lezzetli kahveler Tchibo uzmanları tarafından büyük bir hassasiyetle seçilerek, kapsüller halinde, 21 Mayıs’tan itibaren Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında, 25 Mayıs’tan itibaren tüm Tchibo mağazalarında yerini alacak.

Dünyanın lider kahve üreticilerinden Tchibo, 1949 yılından beri 60 ülkede 1300 mağazası ve 120.000 satış noktasıyla tüketicilerine hizmet veriyor. Kahve üretiminin yanı sıra tüm satış noktalarında her hafta değişen ürün yelpazesi ile kendine özgü perakendecilik anlayışı geliştiriyor. Tchibo mağazalarında, kişisel tüketime uygun öğütülmüş kahve, hazır kahve ve çekirdek kahve, alışveriş yorgunluğunu nefis kahve ve atıştırmalıkları tadarak atmak isteyenler için Kahve Barı ve her hafta değişen tema ürünlerinin bulunduğu kısım olmak üzere üç ayrı bölüm bulunuyor. 2005 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Tchibo, ülkemizde 11 ilde 52 mağazası ve www.tchibo.com.tr online satış noktası ile tüketicileriyle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir