Anasayfa » Yeni Mekan » Nilco Endüstriyel ile çamaşırhane hijyenine özel ürünler

Nilco Endüstriyel ile çamaşırhane hijyenine özel ürünler

Endüstriyel temizlik, deterjan, makine ve kağıt ürünleri alanında pek çok sektöre hizmet sunan Nilco Endüstriyel, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile çamaşırhanelere hijyenik, ekonomik, tasarruflu ve verimli çözümler sunuyor

Çamaşır yıkama ve tekstil ürünlerinin temizlik işlemleri oldukça zor bir süreci kapsadığı gibi, yüksek maliyetleri de beraberinde getirmektedir. Bu durumu sadece deterjan kullanımına bağlamak doğru değildir. Yıkama işlemi kadar durulama işlemi de kirin ve deterjanın tekstilden uzaklaştırılması aşamasında büyük önem arz etmektedir. Ar-Ge çalışmalarını bu doğrultuda şekillendiren Nilco, nötr sıvı ana yıkama ürünü Nilco LS N-Power’ı pazara sunmuştur. Ürün ile yıkama yapıldıktan sonra, tek durulama işlemi ile sonuç alınabilmektedir. Bu da işletmelere sudan, enerjiden, zamandan tasarruf etme ve günlük yıkama kapasitelerini arttırabilme imkanı sağlamaktadır. Nilco’nun endüstriyel tekstil hijyeni ürün grubunda profesyonel kullanıcılara hem fosfatsız toz sistemi hem de sıvı sistem ürünlerini otomatik dozaj üniteleri ile sunarak çözüm sağladığını belirten Nilco Türkiye Satış Müdürü Metin Babacan, Nilco’nun, portföyünde yer alan profesyonel ürünlerle müşterilerine, tekstil ve leke yapısına özel yıkama reçeteleri ile kusursuz çözümler sağladığını vurguluyor.

ENDÜSTRİYEL TİP SIVI ÇAMAŞIR ANA YIKAMA MADDESİ

Babacan; “Nilco, kendi Ar-Ge bünyesinde geliştirdiği ürünler ile daha az kimyasal kullanarak, daha az su ve enerji ile kullanıcıya avantajlar sağlamaktadır. 2013 yılı Ağustos ayında deterjan sektöründe en önemli ana hammaddelerden olan SLES (sodium lauryl ether sulfate)’i Türkiye’de kendi fabrikasında üreten ilk Türk firması olma özelliği ile de doğada çözülebilen hammaddeler kullanarak çevre ve insan ile dost ürünler sunmaktayız. Nilco Akademi ve Ar-Ge departmanı olarak turizm sektörü profesyonellerine, tekstil hijyenini sağlarken ürün ile ekipmanların insana ve çevreye olumsuz etkilerini minimum seviyede olacağını bir ortam öneriyoruz. Sürdürülebilir enerji ve su kaynaklarını önemseyerek, bu kaynakları daha verimli kullanabilen ürün ve sistemler geliştirerek, insanların tekstil hijyenini sağlarken bir yandan da çevreyi korumanın verdiği mutluluğu hissetmelerini hedefliyoruz” diyor.

NİLCO TOZ ANA YIKAMA VE YARDIMCI YIKAMA ÜRÜNLERİ

Nilco Ultramatik TEAD ve ağartıcı katkılı orta ve sert sularda etkili, az köpüren sentetik bir toz deterjandır. Formülasyonunda noniyonik aktif maddeler, köpük ayarlayıcılar, korozyon inhibitörü, kompleks yapıcılar, optik beyazlatıcılar, kirin tekrar yüzeye çökmesini önleyici maddeler, oksijen bazlı ağartıcılar, enzim ve parfüm içerir. TEAD katkılı formülü sayesinde düşük sıcaklıklarda bile etkin temizlik sağlar. İçeriğindeki aktif maddeler ve ağartıcılar yardımı ile yağ, protein ve nişasta bazlı yoğun kirlere karşı mükemmel temizlik sağlar. Her türlü su şartlarında kullanıma uygundur. Çamaşırları sertleştirmez ve yıpratmaz.

Nilco Süpermatik TEAD ve Ağartıcı Katkılı Az Köpüren Sentetik Toz Deterjan

Formülasyonundaki aktif maddeler, ağartıcılar ve enzim yardımı ile yağ, protein ve nişasta bazlı yoğun kirlere karşı mükemmel temizlik sağlar. TEAD katkılı olduğundan düşük sıcaklıklarda bile etkilidir ve enerji tasarrufu sağlar. Çamaşırları sertleştirmez ve yıpratmaz.

Nilco Extra Matik Sanayi Tipi Çamaşır Yıkama Deterjanı

Otomatik çamaşır makineleri için özel formüle edilmiştir. Beyaz ve renkli çamaşırların yıkanmasında kullanılır. Kir ve su şartlarına göre gerektiğinde ağartıcı Nilco oxy veya Nilco Clor yıkama programına ilave edilir. Ağır yağ ve kirli çamaşırlarda Nilco Heavy veya Nilco Sol kullanılası önerilir. İçerdiği aktif maddeler optimum oranda kullanıldığından, uyun zararlı etkilerinden korur, çamaşırları yıpratmaz ve ekonomiktir. Çevre sağlığına uygundur ve doğada kolayca parçalanır.

Nilco Matik Ağartıcısız Az Köpüren Sentetik Toz Deterjan

Formülasyonundaki aktif maddeler, ağartıcılar ve enzim yardımı ile yağ, protein ve nişasta bazlı yoğun kirlere karşı mükemmel temizlik sağlar. Renkli çamaşırlarda güvenle kullanılabilir. Çamaşırları sertleştirmez ve yıpratmaz.

Nilco Oxy Plus Yüksek Performanslı Oksijenli, Ağartıcı ve Leke Çıkarıcı

Her türlü kan ve kir lekelerine yönelik formüle edilmiştir. Bileşimindeki aktif oksijen sayesinde sorunsuz ağartma ve leke çıkartma sağlar.

Nilco Clor Plus Yüksek Performanslı Klorlu Ağartıcı ve Leke Çıkarıcı

İçerdiği organik aktif clor bileşiği sayesinde düşük sıcaklıklarda mükemmel leke çıkartma özelliğine sahiptir.

Nilco Heavy-En Ağır Kir Kan ve Yağ Çözücü

Yoğun lekeli çamaşırlar için geliştirilmiş yardımcı yıkama maddesidir. Formülasyonundaki aktif maddeler ve enzim sayesinde ağır kir, kan ve yağ lekelerine karşı etkilidir. Çevre sağlığına uygundur, doğada kolayca çözünür.

Nilco Sol Yağ ve Kir Çözücü Yardımcı Yıkama Maddesi

Formülasyonunda, yağ ve kir çözücü olarak yüzey aktif maddeler ve organik çözücüler içerir. Yapısında bulunan yüksek konsantrasyondaki aktif maddeler sayesinde en inatçı kir ve yağ moleküllerini bile emülsiye eder. Suyun sertliğinden etkilenmez sert sularda da etkili temizlik elde edilir.

Nilco Lime Grilik Giderici Yardımcı Yıkama Maddesi

Formülasyonundaki maddeler sayesinde zamanla dokulara yerleşmiş olan kireç birikintilerini uzaklaştırarak dokuların eski haline dönmesini sağlar. Çamaşırlarda birikmiş olan kireci ve grilikleri çözer. Makine içinde kireç birikimini önler.

Nilco Booster Su Sertliği Giderici Yıkama Maddesi

Yıkama suyunun sert olduğu bölgelerde su sertliğini oluşturan maddelerle kompleks oluşturarak ortamdan uzaklaştırır ve çamaşırların sertleşip grileşmesini önler. Makine içinde kireç birikimini önler.

NİLCO SIVI SİSTEM ANA YIKAMA VE YARDIMCI YIKAMA ÜRÜNLERİ

Nilco LS 406 Ana Yıkama Maddesi Sıvı dozaj sistemleri ile kullanılmak üzere konsantre sıvı çamaşır yıkama maddesidir. Formülasyonunda kompleks yapıcılar, korozyon önleyici maddeler, yağ çözücü alkaliler ve yüzey aktif maddeler içerir. Beyaz ve renkli, pamuklu ve sentetik / pamuklu karışım elyaf için uygundur. Yün, ipek vb. nazik tekstil için uygun değildir. Ağır kirli ve lekeli çamaşırlarda LS 802 alkali yardımcı yıkama maddesi ve LS 600 ağartıcı ile birlikte kullanımı önerilir.

Nilco LS N Power Ana Yıkama Maddesi

Sıvı dozaj sistemleri ile kullanılmak üzere konsantre sıvı çamaşır yıkama maddesidir. Formülasyonunda yüzey aktif maddeler, sabun, kompleks yapıcı madde, optik parlatıcı, enzim, parfüm ve koruyucu içerir. Hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için kullanımı uygundur.

Nilco LS 802 Alkali Yardımcı Yıkama Maddesi

Kuvvetli alkali, ağır yağ ve kir çözücü yardımcı yıkama maddesidir. Kompleks yapıcılar, yağ ve kir çözücü kuvvetli alkali madde, yüzey aktif madde içerir. Köpüğü ayarlıdır. Ağır yağlı ve kirli mutfak çamaşırları, aşırı kanlı, lekeli hastane çamaşırlarının temizli¤inde ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılır. Pamuklu ve sentetik tekstilde güvenle kullanılır. Nazik tekstil için uygun değildir.

Nilco LS 507 Kireç Bağlayıcı Yardımcı Yıkama Maddesi

Özellikle su sertliği yüksek olduğunda ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılır. Formülasyonunda kireç ve demir bağlayıcı kompleks yapıcı maddeler içerir. Sertlik iyonlarını bertaraf ederek çamaşırların kireçlenmesini ve grileşmesini önler ve ana yıkama maddesinin etkisini arttırır.

Nilco LS 505 Yardımcı Durulama Maddesi

Çamaşırların, özellikle kuvvetli alkali ürünlerle yıkandıktan ve normal durulama yapıldıktan sonra, tam durulanmayı sağlamak için kullanılan asidik bir üründür. Yumuşatıcı ile birlikte de kullanılabilir. İçerdiği asit yumuşak metaller dahil her türlü metal ve her türlü tekstil için uygundur. Çok yumuşak sularda durulamayı sonlandırmada etkilidir. Alkali kalıntısından dolayı meydana gelebilecek sararmayı önler.

Nilco Özel Leke Sökücü Ürünler

Nilco Meİster 1 Pas Çözücü Tekstil, taş, plastik vb. her tür sert ve yumuşak yüzeyde meydana gelen pas lekelerinin çıkarılmasında etkilidir. Doğal, sentetik ve karışım elyaflı her türlü tekstilde güvenle kullanılır. Deri ve süet için uygun değildir. Pas çözücü maddeler içerir.

Nilco Meister 2 Boya ve Yağ Çözücü

Tekstil eşyalarda, halıda ve döşemelerde meydana gelen yağ, boya, mürekkep kozmetik vb. lekeleri çıkarmakta etkilidir. Doğal, sentetik ve karışım elyaflı her türlü tekstilde güvenle kullanılır. Deri ve süet için uygun değildir. Yağ ve boya çözücüsolventler, organik asitler ve yüzey aktif maddeler içerir. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak parçalanır.

Nilco Meister 3 Tanin Çözücü

Tekstil eşyalarda, halıda ve döşemelerde meydana gelen çay, kahve, şarap, hardal, ketçap, meyve ve sebze lekeleri vb. yiyecek-içeceklerin oluşturduğu lekelerin çıkarılmasında etkilidir. Doğal, sentetik ve karışım elyaflı her türlü tekstilde güvenle kullanılır. Deri ve süet için uygun değildir. Boyar madde ve tanin çözücü solventler, organik asitler ve yüzey aktif maddeler içerir. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak parçalanır.

İnceleyin

The Steeve, yeni yeri Kuruçeşme’de…

Türkiye’de gastronomi denince ilk akla gelen isimler arasında yer alan Şef İsmet Saz sektöre, özgün, ...

2 Yorumlar

  1. nesrin yıldırım

    denedim ağartıcınız nerden bulabirim yardımcı olurmusunuz?

  2. Merhaba ,Antalya endustiriyel camasirhane hizmeti vermekteyim.Urunleriniz hakkinda bilgi almak isterim.
    Iyi calismalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz