NUDE, “The World’s 50 Best Restaurants 2024’’e sponsor oldu

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesiyle modern tasarımlara imza atan, Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, dünyanın en prestijli restoranlarının ve şeflerinin belirlendiği “The World’s 50 Best Restaurants” ödül töreninin resmi cam ürün sponsorluğunu bu sene de üstlendi.

İşlevselliği ve tasarımı bir araya getirerek cam ev eşyalarında geleneksel sınırların ötesine geçen ve “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan NUDE, “The World’s 50 Best Restaurants 2024” ödül töreninin resmî cam ürün sponsoru oldu. NUDE’un beş yıldır sponsorları arasında yer aldığı ve gastronomi dünyasının her sene merakla beklediği dünyanın en iyi 50 restoran listesinin açıklanacağı ödül töreni, bugün (5 Haziran) ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenleniyor.

Tasarımı ve inceliği işlevsellikle buluşturuyor

“The World’s 50 Best Restaurants” kapsamındaki tüm etkinlikler için farklı içecek türlerine yönelik kadehler, kokteyl ve su bardakları temin eden NUDE, tasarımı ve inceliği işlevsellikle buluşturan özel koleksiyonlarını geceye özel olarak hazırlanan standında sergileyecek. Ünlü miksolojist Greg Best tarafından NUDE için tasarlanan kokteyller Savage ve Big Top koleksiyonlarında servis edilecek. NUDE; hafifliği ve inceliği ile fark oluşturan Stem Zero Koleksiyonu, şık ve yalın tasarımıyla dikkat çeken Pure Koleksiyonu, minimalist tasarımıyla göz dolduran Big Top Koleksiyonu, dünyaca ünlü miksolojist ve NUDE tasarımcısı Rémy Savage’in ilk cam serisi Savage Koleksiyonu ile gastronomi dünyasının en iyilerinin belirlendiği gecede yerini alacak.

#NUDE #Şişecam #SimpleisBeautiful #YalınGüzeldir #TheWorlds50BestRestaurants2024 #resmicamürünsponsoru #horeca #sponsor #tasarım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir