Organizasyonlarınıza Profesyonel Bir Yaklaşım ; Tijo Events

Siz hayal edin, Tijo Events gerçeğe dönüştürsün…

Tijo Events; kongre ve toplantı sektöründeki 7 yıllık deneyimiyle tüm projelerinizi A’dan Z’ye sizin adınıza planlıyor. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonu sadece hayal edin; gerisini Tijo Events’in dinamik, kreatif ve tecrübeli kadrosuna bırakın.

DOĞRU ETKİLEŞİM, EKONOMİK ÇÖZÜM
Ulusal ve uluslararası kongrelerden, bayi toplantılarına, indoor ve outdoor aktivitelerden, uluslararası zirvelere, teşvik ve motivasyon toplantılarından temel atma törenlerine kadar zengin bir yelpazede hizmet veren Tijo Events’in is ortaklığı ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir projeniz olmayacak.
Proje planlaması ve yönetimi, finansal planlama, operasyon yönetimi, personel eğitimi, fuar yönetimi, sponsorluk ilişkileri, bilimsel program desteği, danışmanlık hizmeti, iletişim, pazarlama ve promosyon konularında destek alabileceğiniz Tijo Events, alanında sahip olduğu deneyimi öngörülmesi zor ayrıntıları planlayarak ve firmanız adına en ekonomik çözümleri sunarak değerlendiriyor.

Tijo Events’in sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek, dinamik ve deneyimli ekibini tanımak, bugüne kadar hayata geçirdiği projeleri öğrenmek için www.tijoevents.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz her türlü organizasyonu kusursuz şekilde hayata geçiren ve başarınız için çalışan Tijo Events, sizin için vazgeçilmez bir çözüm ortağı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir