Orkide, YZB 2022 Konferansı’na katıldı  

Bu yıl “Yeniden Yerele” temasıyla düzenlenen YZB 2022 kapsamında Orkide, “oturum sponsoru” olarak konferans sahnesinde, yeni ürünleri ve lezzet etkinlikleri ile standında YZB katılımcılarıyla buluştu.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen ve organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markalarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor 2022 Konferansı ve Fuarı, 14-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Bu yıl “Yeniden Yerele” temasıyla düzenlenen YZB 2022 kapsamında Orkide, “oturum sponsoru” olarak konferans sahnesinde, yeni ürünleri ve lezzet etkinlikleri ile standında YZB katılımcılarıyla buluştu.

Gıdada yaşanan sorunlar ele alındı

Konferansın ilk günü Orkide’nin sponsorluğunda gerçekleşen oturumun konuşmacıları; Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ moderatörlüğünde bir araya gelen Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım, Onur Market Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, TÜSEDAD Başkanı Sencer Solakoğlu ve Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Şeref Oğuz idi. Oturumda gıda üretimi, tedarik zinciri, konjonktürel gelişmeler doğrultusunda gıdada yaşanan sorunlar ele alındı.

 

Lezzet etkinlikleriyle öne çıktı

Konferans boyunca lezzet etkinlikleriyle öne çıkan Orkide, katılımcılardan ilgi gördü. Börekçiler Odası (BİADER) Başkanı, “Çengelköy Börekçisi” Bülent Dilbağı tarafından hazırlanan börek çeşitleri ile lokma ustası Kenan Gün’ün tarafından hazırlanan Türk mutfağının en sevilen tatlılarından biri olan lokma tatlısı ikram edildi.

#orkide #YenidenYerele #YZB2022 #TürkiyePerakendecilerFederasyonu #TPF

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir