Anasayfa » Fuar » Orkide, YZB 2022 Konferansı’na katıldı  

Orkide, YZB 2022 Konferansı’na katıldı  

Bu yıl “Yeniden Yerele” temasıyla düzenlenen YZB 2022 kapsamında Orkide, “oturum sponsoru” olarak konferans sahnesinde, yeni ürünleri ve lezzet etkinlikleri ile standında YZB katılımcılarıyla buluştu.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen ve organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markalarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor 2022 Konferansı ve Fuarı, 14-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Bu yıl “Yeniden Yerele” temasıyla düzenlenen YZB 2022 kapsamında Orkide, “oturum sponsoru” olarak konferans sahnesinde, yeni ürünleri ve lezzet etkinlikleri ile standında YZB katılımcılarıyla buluştu.

Gıdada yaşanan sorunlar ele alındı

Konferansın ilk günü Orkide’nin sponsorluğunda gerçekleşen oturumun konuşmacıları; Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ moderatörlüğünde bir araya gelen Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım, Onur Market Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, TÜSEDAD Başkanı Sencer Solakoğlu ve Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Şeref Oğuz idi. Oturumda gıda üretimi, tedarik zinciri, konjonktürel gelişmeler doğrultusunda gıdada yaşanan sorunlar ele alındı.

 

Lezzet etkinlikleriyle öne çıktı

Konferans boyunca lezzet etkinlikleriyle öne çıkan Orkide, katılımcılardan ilgi gördü. Börekçiler Odası (BİADER) Başkanı, “Çengelköy Börekçisi” Bülent Dilbağı tarafından hazırlanan börek çeşitleri ile lokma ustası Kenan Gün’ün tarafından hazırlanan Türk mutfağının en sevilen tatlılarından biri olan lokma tatlısı ikram edildi.

#orkide #YenidenYerele #YZB2022 #TürkiyePerakendecilerFederasyonu #TPF

 

İnceleyin

At HostMilano the latest in food service equipment, between the pizza and catering worlds

Technology becomes a valuable ally in the kitchen, a key support for saving time, optimising resources ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz