Öztiryakiler endüstriyel mutfak ürünleri ihracatıyla yine lider

1958 yılından bugüne endüstriyel mutfak sektöründeki liderliğini koruyan Öztiryakiler, İDDMİB tarafından düzenlenen “2022 İhracatın Metalik Yıldızları” ödülünü 13. kez almaya hak kazandı.


İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen “2022 İhracatın Metalik Yıldızları” ödül töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.“2022 İhracatın Metalik Yıldızları” ödül töreninde Öztiryakiler önceki senelerde olduğu gibi bu senede “Endüstriyel Mutfak Ürünleri” kategorisinde birinciliğini korudu. Öztiryakiler, İDDMİB tarafından yapılan “2022 İhracatın Metalik Yıldızları” ödülünü 13. kez almaya hak kazandı. Bunun yanında dünyanın her yerinde büyük ilgi gören ve dev markaların satış cirolarına göre sırlama yapan “Fortune 500’ün Türkiye Araştırması”nda Öztiryakiler satış cirosundaki başarısı ile bu prestijli araştırmanın içinde yer aldı.Yine ülkemizde en büyük sanayi kuruluşlarının satış cirolarına göre 2022 belirlenen İstanbul Sanayi Odası’nın İSO Büyük 500 listesinde de Öztiryakiler ülkemizin başarılı sanayicisi olarak arasında geldi.

55 yıllık mutfak tecrübesi

Öztiryakiler, 1958 yılından bugüne endüstriyel mutfak sektöründe 1700 çalışanı ile hazırlık, pişirme, taşıma, bulaşık, soğutucu, açık büfe ve servis ekipmanları yanı sıra, masa üstü servis ekipmanları, temizlik ve hijyen sistemleri ve mobil sahra yaşam ünitelerinin üretimlerini İstanbul, Çorlu ve Antalya’da bulunan toplamda 130 bin metrekare modern üretim tesislerinde gerçekleştiriyor.

Dünyada bu kadar çeşitliliğe sahip, bir çatı altında aynı marka ile üretim yapan tek firma Öztiryakiler, Ar-Ge merkeziyle patentli ürün sayısını her geçen gün artırıyor. Uzmanlaşmış ekibiyle sektöründe ilklere imza atarak teknolojiyi ve inovasyonu odağında tutuyor. Türk markası olarak dünya da endüstriyel mutfak ürünleri sektörünü en iyi şekilde temsil eden endüstriyel mutfak firması, uzun yıllar değişmeyen tecrübe ve kalite anlayışı ile 5 kıtada 130’dan fazla ülkede profesyonel mutfakların projelerini A’dan Z’ye yerli ürünleriyle tedarik ediyor, tasarlıyor ve kuruyor.  Ülkelerin yasal mevzuat ve teknik gereksinimlerine gösterdiği uyum ile ihracat satışları istikrarlı bir şekilde büyüyor.

5000’i aşkın ürün yelpazesi

2000’de fazla cihaz, 5000’i aşkın geniş ürün yelpazesiyle gelen talepleri en iyi şekilde karşılayan Öztiryakiler, Ozti markasıyla ihracatta küresel pazarda var olan gücünü artırmayı hedefleyerek ihracatta sürdürülebilirliğin temelini ürünlerinde sağladığı başarıyı ve satış sonrası desteklerindeki çalışmaları ile ön planda yer alıyor.

#öztiryakiler #endüstriyelmutfak #ihracat #ödül#İstanbulDemirveDemirDışıMetallerİhracatçılarıBirliği #İDDMİB #2022İhracatınMetalikYıldızları #EndüstriyelMutfakÜrünleri #İDDMİB #2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir