RISUS Park Restaurant Karadeniz’e ritim oldu

“Kuzeyin Lezzeti” mottosuyla Artvin Kemalpaşa’da lezzetseverleri ağırlayan RISUS Park Restaurant, premium hizmetiyle Karadeniz’e ritim oldu.


“Kuzeyin Lezzeti” mottosuyla dört yıldır hizmet veren RISUS Park Restaurant, eşsiz konumuyla misafirlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Artvin Kemalpaşa’da denize sıfır konumuyla, hem deniz hem doğaseverlere pek çok imkan sunan mekan, tarihi ve kültürel yerlere yakınlığıyla da dikkat çekiyor. RISUS Park’ın eşsiz gün batımı manzarasıyla misafirler yerel lezzetlerin tadını çıkarırken, arzu edenler yemek esnasında Karadeniz dalgalarının sesine ya da her akşam farklı bir grubun icra ettiği müziğin ritmine kendini bırakıyor.

Gurme tadında lezzet deneyimleri

Mitolojik kahraman Kahkaha Tanrısı’ndan ismini alan RISUS Park, yerel yemeklerinin yanı sıra geleneksel Türk mutfağının gurme lezzetleriyle de misafirlerine keyifli bir Karadeniz deneyimi sunuyor. Türkiye’nin Gürcistan’a açılan kapısı Sarp’a sadece 1,5 km mesafede bulunan RISUS Park, Rize-Artvin havalimanına ise 40 dakika mesafede bulunuyor.

Türkiye’nin en kuzeyinde bulunan restoran unvanını taşıyan RISUS Park, premium hizmetiyle Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği lezzet duraklarından biri olarak öne çıkıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen turizm destinasyonlarından Doğu Karadeniz Bölgesi’nde, bölgenin en uzun plajına sahip Artvin Kemalpaşa’da restoran hizmeti veren mekan, doğa turizmiyle denizi birleştiren eşsiz bir konumda yer alıyor.

Çay tarlaları arasında doğa yürüyüşü

RISUS Park misafirleri, lezzet deneyimlerinin ardından arzu ederlerse restoranın önündeki sahilden Karadeniz’in meşhur sularında yüzebiliyor. Doğu Karadeniz’in ruhunu yaşamak isteyenler ayrıca eşsiz çay tarlaları arasında doğa yürüyüşü yapabiliyor ya da sadece 45 dakika mesafede bulunan Türkiye’nin ilk ve tek biyosfer rezerv alanı Macahel’i ziyaret edebiliyor. Artvin Kafkasör, Rize Ayder Yaylası’nda unutulmaz bir gün yaşamak da alternatif aktiviteler arasında yer alıyor.

Batum’a yakın mesafede

Premium restoran hizmeti veren RISUS Park’tan Gürcistan’ın en güzel şehri Batum’u da ziyaret edilebiliyor. Teknoloji ürünleriyle bir cazibe merkezi olan Batum’a pasaport olmadan sadece kimlik kartıyla birkaç saat içinde gidip dönmek mümkün. Bol gezmeli bir günün sonunda ise, RISUS Park’ın eşsiz gün batımı manzarasıyla misafirler yerel lezzetlerin tadını çıkarabilir. Arzu edenler yemek esnasında Karadeniz dalgalarının sesine ya da her akşam farklı bir grubun icra ettiği müziğin ritmine kendini bırakabilir.

#risusparkrestaurant #karadeniz #ritim #artvin #kemalpaşa #restoran #yerel #gurmelezzetler #gastronomi #gastronomiturizmi #batum #turizm #gürcistan #mutfak

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir