Pegasus’un Dubai talihleri bu sefer bavullarını tatil için hazırlıyor

Pegasus Hava Yolları’nın Dubai hattı açılışı için düzenlediği keyifli Facebook kampanyası“Pegasus’la istikamet Dubai” ile arkadaşını bavula koyup fotoğraflayan 5 talihli, çift kişilik Dubai seyahati kazandı.

Yürüttüğü kampanyalar ile dijital dünyada öncü çalışmalara imza atan Pegasus Hava Yolları, her geçen gün genişletmeye devam ettiği uçuş ağının en yeni noktalarından biri olan Dubai’ye başlayan uçuşlarını kutlamak için Facebook üzerinden “Pegasus’la istikamet Dubai” isimli keyifli bir yarışma gerçekleştirdi.

Facebook sayfasında 11-30 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören  “Pegasus’la istikamet Dubai” kampanyasına 1203 kişi fotoğraflarıyla katıldı. Bazı takipçiler evcil hayvanlarıyla, bazıları kostümleriyle bavulun içine girerken bazıları da fotoğraflarla beraber paylaştıkları eğlenceli notlarıyla kendilerinden birşeyler ortaya koydu.

Üç hafta boyunca, bu eğlenceli kareler için tam 15.460 oy kullanıldı. Paylaşılan fotoğraflardan en çok oy alan 30 fotoğraf Pegasus jürisi tarafından değerlendirildi ve 5 şanslı bavul sahibi seçildi. Kazanan şanslı çiftlere Pegasus Hava Yolları tarafından muhteşem bir Dubai tatili hediye edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir