Taşınabilir Portatif Mutfak Güney Afrika’da Tanıtıldı

Öztiryakiler, ‘Taşınabilir Portatif Mutfak’ı Afrika Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda (Africa Aerospace and Defence-2012) sergiledi.

A’dan Z’ye endüstriyel mutfak tasarlayan, üreten ve 105 ülkede kurulumunu yapan sektörün öncü ismi Öztiryakiler, geniş ürün gamına yeni ürünler ilave etmeye ve onları ilgilileriyle buluşturmaya devam ediyor. Seyyar Sahra Üniteleri olarak adlandırılan, başta askeri birlikler olmak üzere sivil savunma ve afet yardım ekiplerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan, üretilen, kurulumu gerçekleştirilen bu özel ürün grubunun yeni üyesi “Taşınabilir Portatif Mutfak” ilk defa Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda görücüye çıktı. Ürünün İlk Siparişleri Alındı Güney Afrika’nın başkenti Pretoria’da iki yılda bir düzenlenen, bu yıl 19-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı (Africa Aerospace and Defence-2012)’na kendi standı ile katılan ve Taşınabilir Portatif Mutfak ile büyük ilgi gören Öztiryakiler, elektrik gerektirmeyen, sessiz, dumansız ve kokusuz bir şekilde 1 saat içinde 40 kişilik yemek pişirilebilen, tamamı paslanmaz çelik bu ürün için ilk siparişlerini aldı. Savunma Sanayii sektöründe çok uluslu bir firma ile bölgede ortak çalışma kararı da veren Öztiryakiler için fuar oldukça verimli geçti. Fuar sırasında M.S.B. Savunma Sanayi Müsteşarlığı yetkilileri tarafından da ziyaret edilen Öztiryakiler standında diğer ürünlerin video sunumu da gerçekleştirildi. Türk Malı’na Güven Artıyor Seyyar Sahra Üniteleri başlığı altında Sahra mutfakları, Konteyner tipi mutfaklar, Konteyner duş-tuvalet ünitesi, Konteyner tipi soğuk odalar gibi hem askeri birliklerin hem sivil savunmanın önemli ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan ve yurt dışı satışının % 95’ini Ozti “Türk Malı” adı ile gerçekleştiren
Öztiryakiler, fuara katılan birçok ülke tarafından biliniyor ve Türk malına duyulan güvende pay sahibi olmanın gururunu yaşıyor.

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir