Polat Palandöken yenilendi

Polat Turizm Otelcilik bünyesinde 2000 yılından bu yana hizmet veren Polat Palandöken, Autoban imzasıyla tamamen yenilendi.

Dünyanın ikinci, Avrupa’nın en iyi doğal kayak pistine sahip kayak oteli Polat Palandöken, ödüllü mimarlık stüdyosu Autoban imzasıyla yenilendi. Kapsamlı bir renovasyon çalışmasının ardından deluxe odaları, suitleri, aile konaklamaları için farklı büyüklüklerde tasarlanan aile odalarının yanı sıra ana restoranı, lobisi, dinlenme alanları ve barlarıyla da yenilenen otel, bu kış çok daha iddialı!

Momo artık Palandöken’de

Gastronomi ve eğlence dünyasının önde gelen markalarından Momo’yu bünyesine katan otel, Palandöken’in etkileyici manzarasına karşı Momo Apres-ski’ye özel lezzetleriyle unutulmaz deneyimler vaat ediyor. Geçtiğimiz sezon sağlıklı yaşam etkinlikleri ile dikkat çeken kayak oteli, tüm sezon boyunca sürecek ruh, zihin, beden atölyeleri ve uzman isimlerin söyleşileriyle de bundan böyle The Studio Polat Palandöken’de olacak.

Polat Palandöken’in yetişkinlere bir sürprizi de, yepyeni mekanı Secret Bar. Kayak keyfinin ardından sımsıcak ve samimi buluşmalar için mekan, tadına doyulmaz bir alternatif oluyor.

Kayak kampları başladı

Polat Palandöken, 6-13 yaş arası misafirleri için Popa Kayak Akademisi ile kayak kamplarını da başlattı. Çocuklara alanında uzman ve sertifikalı eğitmenler eşliğinde güvenli bir ortamda hem öğrenme hem de eğlenme imkanı sunan otelde 4-12 yaş arası misafirler Gymy Kids Club ile sanat ve spor atölyeleri, oyunlarla sosyalleşecek.

Yeni nesil çalışma alanları için ilhamlarını geleneksel hanlardan alan Han Spaces çalışma alanında ise, dileyen ofis konforunda çalışabilecek, dileyen kitabını keyifle okuyabilecek.

#polatpalandöken #renovasyon #erzurum #palandöken #yenileme #polatturizmotelcilik #kayak #dağoteli #kayakoteli #kışturizmi #otel #momo #autobanmimarlık ##thesudiopolatpalandöken #momoapresski #secretbat #tatil #kıştatili #seyahat #yatırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir