Radisson, Antalya’daki ilk iki oteli için imzaları attı

Antalya’ya iki yeni otelle girerek tatil olanaklarını genişleten Radisson Otel Grubu, Kaş Yarımadası’nın tepeleri arasında konumlanacak olan Radisson Blu Hotel’i Nisan 2023’te açacak. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap edecek olan Radisson Hotel Antalya için ise hedeflenen tarih, 2024!

Radisson Otel Grubu, Radisson Blu Hotel, Kaş ve Radisson Hotel Antalya otellerinin imzalandığını duyurdu. Böylece Grup, Türkiye’deki varlığını faaliyette ve yapım aşamasında olan 45’in üzerinde otele yükseltti. Radisson Blu Hotel, Kaş ve Radisson Hotel Antalya, Türkiye’nin Akdeniz kıyılarındaki önde gelen turizm destinasyonlarından biri olan Antalya’daki ilk iki Radisson Otel Grubu oteli olma özelliği taşıyor.

Rafine İskandinav tasarımıyla;

Radisson Blu Hotel, Kaş

Kaş Yarımadası’nın tepeleri arasında konumlanacak olan Radisson Blu Hotel, Kaş, toplam 50 oda ve suitiyle hizmet verecek. Misafirlerine bazı suitlerde özel havuz imkanı da sunacak olan otelde ayrıca, yerel Türk mutfağı sunan restoran ve teras, lobi bar, lounge, açık yüzme havuzu ve spa da yer alacak. Nisan 2023’te açılması planlanan otel, ortak alanlarda Akdeniz mimarisinden ilham alan pastel renklerde bir sahil stiline ve otelin geri kalanında ise Radisson Blu özelliklerine imza atan rafine İskandinav tasarımına sahip olacak.

Hem iş hem tatil amaçlı seyahatlere;

Radisson Hotel Antalya

Antalya Havalimanı’na yakın konumuyla Radisson Hotel Antalya, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap edecek. 2024 yılında kapılarını açması hedeflenen otelde 158 oda, dört köşe suit, Café Bistro ve Rooftop restoranın yanı sıra kapalı ve açık yüzme havuzu, spa ve fitness merkezi yer alacak. Otel ayrıca, ulusal ve uluslararası konferanslar için 1.450 metrekareden büyük toplantı ve etkinlik alanı sunacak.

Radisson Otel Grubu Afrika ve Türkiye Geliştirme Başkanı Ramsay Rankoussi şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye, bu yıl bölgede büyüyen lider bir pazar oldu. Bugüne kadar 10’un üzerinde yeni imza anlaşması yaptık. Radisson Blu Hotel, Kaş ve Radisson Hotel Antalya ile varlığımızı daha da büyütmekten gurur duyuyoruz. Atılan bu yeni imzalar ile Türkiye’de, faaliyette ve yapım aşamasında olan otellerle birlikte 45’in üzerinde otele ulaştık. Bu bizi, gelecek yıl için taahhüt ettiğimiz 50 otel hedefimize bir adım daha yaklaştıracak. Resort olanakları, Radisson Otel Grubu için önemli bir büyüme önceliğidir ve ülke genelinde bu yeni lokasyonların tanıtımıyla olanaklarımızı çeşitlendirmekten memnuniyet duyuyoruz.“

Her iki projenin de yatırımcısı İnkaş İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adına konuşan Mesut Karakaş ise şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin en cazip turistik yerlerinden olan Antalya ve Kaş, güvenli, aile dostu destinasyonlar olarak kabul ediliyor. Radisson Otel Grubu’yla çalışmaktan dolayı büyük bir heyecan ve memnuniyet duyuyoruz Grupla beraber imzaladığımız bu iki yeni projeyle bölgeye ve Antalya pazarına olan talebin daha da artmasını bekliyoruz.”

#RadissonOtelGrubu #KaşYarımadası #RadissonBluHotel #RadissonHotelAntalya #yeniyatırımlar #yeniotel #antalya #yatırım #turizm #seyahat #konaklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir