Radisson Blu Kaş, yeni restoranıyla lezzetteki ön yargıları yıkacak

Radisson Blu Kaş bünyesinde MK Group yatırımıyla hizmete giren Melinda Asian Contemporary, Şef Fabrice Canelle yönetimindeki imza tabaklarıyla lezzetteki ön yargıları yıkacak…

Akdeniz’de deniz ve gökyüzünün sonsuz birlikteliğini sunan Radisson Blu Kaş’ın yeni restoranı Melinda Asian Contemporary, eşsiz bir lezzet deneyimi için kapılarını açtı. Dünyanın farklı ülkelerinde Michelin yıldızlı birçok restoranda tecrübeleriyle öne çıkan ünlü Şef Fabrice Canelle’nin yer aldığı bu ayrıcalıklı mutfakta, Canelle imza tabaklarıyla konuklarının damaklarında orijinal keşifler sunulurken, benzersiz bir tadım ayrıcalığı da yaşatılıyor.

Lezzette ön yargıları yıkan motto

Otelin içinde yer alan ve aynı zamanda otel dışından da lezzet düşkünlerini ağırlayan restoran, Şef Canelle’nin tarihi ve gastronomiyi birleştirdiği imza tabakları ile tam anlamıyla bir lezzet sanatı ortaya koyuyor. Canelle’nin “Yemekten lezzet almak için ön yargılardan kurtulmak lazım.” mottosu ile hazırladığı imza tabakları, bölgede yaptığı keşifler sonucunda ortaya çıkan coğrafi işaretli ürünlerle buluşurken, sanat eseri özelliği taşıyan bu özel menüler, Asya mutfağının çeşitliliği ve ustalığını yansıtarak herkesi büyülemeyi başarıyor.

‘Her duyuya hitap eden bir deneyim’

Radisson Blu Kaş’ın yarımada manzarasıyla birleşen Melinda Asian Contemporary, konuklarına romantik bir atmosferde canlı konserler, şarap tadımları ve gün batımı sohbetleriyle unutulmaz deneyimler sunarken her duyuya hitap eden bir deneyim vadediyor.

#RadissonBluKaş #MelindaAsianContemporary #ŞefFabriceCanelle #Kaş #yenirestoran #Asyamutfağı #gastronomi #gastronomiturizmi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir