Radisson Otel Grubu, Türkiye’deki yatırımcılarına 2030 hedefini açıkladı

Türkiye’deki tüm yatırımcılarını Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen özel bir etkinlikte ağırlayan Radisson Otel Grubu, 2030 hedefini açıkladı.

Radisson Otel Grubu, Orta, Güney ve Doğu Avrupa Bölgesi Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar, Franchise Oteller EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Joep Peeters, Türkiye & Afrika İş Geliştirme Başkanı Ramsay Rankoussi, İş Geliştirme ve Franchise Servisler Türkiye Ülke Direktörü Baran Türkel’in katılımıyla Türkiye’deki tüm yatırımcıları ile Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen özel bir davette bir araya geldi. Grubun Türkiye pazarına olan taahhüdünün bir kez daha vurgulandığı ve 2030 yılına kadar Türkiye genelinde 100 otele ulaşma hedefinin tüm yatırımcılar ile paylaşıldığı davette, Türkiye büyüme stratejileri, yenilikçi projeler ve sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımın yanı sıra Grubun sektördeki öncü konumu ve gelecek vizyonu da katılımcılara aktarıldı.

2030’a kadar 100 otel hedefi

Grup, yakın gelecekte, Türkiye’de büyüme ve genişleme konusundaki kararlılığını yansıtan, somut kilometre taşlarını ve hedeflerini paylaştığı davette, halihazırda bölgedeki tüm mevcut markalarının faaliyette olan veya yapımı devam eden tesislerinin bulunduğunu, önümüzdeki dönemde ise, küresel tatil trendlerinin artış göstermesiyle birlikte, gelişmekte olan bu pazarda markalarının genelinde büyümeyi artıracaklarını belirtti. Esas hedefi önümüzdeki 3 ila 5 yıl içinde 70 otele ulaşmak olan grup, 2030 yılına kadar belirlediği 100 otele ulaşma hedefini duyurdu.

İlham verici fikir alışverişleri

Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşen davet, misafirlerin keyifli  müze gezisiyle başladı ve ‘’Modernizmin İzinde Türk Resmi’’ koleksiyon sergisini ziyaretle devam etti. MSA Restoran’da düzenlenen ve büyük ilgi gören kokteylin ardından, misafirler kendileri için özel olarak hazırlanan akşam yemeğinde bir araya geldi. Davet boyunca grup yöneticileri ile bir arada olarak samimi sohbetler gerçekleştiren ve birbirinden değerli deneyimleri paylaşan misafirler, gelecekteki işbirlikleri ve projeler hakkında ilham verici fikir alışverişinde bulundu.

Yılmaz Yıldırımlar: “Yatırımcılarımıza saygımızı bir kez daha vurgulamaktan mutluyuz”

Radisson Otel Grubu Orta, Güney ve Doğu Avrupa Bölgesi Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar konuşmasında şu sözlere yer verdi: ‘’Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlama şerefine ulaştığımız bu olağanüstü akşamda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gururla ifade ediyoruz ki, Türkiye’de 20 yılı aşkın bir süredir varlık gösteren ve her geçen gün daha da güçlenen bir marka olarak, yatırımcılarımıza olan saygımızı bir kez daha vurgulamaktan mutluluk duyuyor ve kendilerine bize gösterdikleri güven için teşekkür ediyoruz. Ülkemizin ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra, sürdürülebilir turizm ve sorumlu işletmecilik ilkelerine olan bağlılığımızla, istihdam yaratma ve toplumsal yönden öncü olma hedefimizi desteklemeyi sürdürüyoruz.’’

Yatırımcılarıyla birlikte büyüme taahhüdü

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlamak ve zengin tarihini anmak amacı ile etkinlikte yer alan yatırımcılar, Radisson Otel Grubu’nun Türkiye’deki büyüme stratejisine olan güvenlerini dile getirdi ve iş birliklerini daha da güçlendirmek için kararlı olduklarını belirtti. Radisson Otel Grubu, Türkiye’nin turizm potansiyelinden tam olarak faydalanmayı, misafirlerine üstün hizmet sunmayı ve unutulmaz anlar yaratma hedefinin devamlılığı ile, bu önemli adımı attı ve yatırımcılarıyla birlikte büyümeye devam edeceğini bir kez daha taahhüt etti.

#radissonotelgrubu #turizm #yatırım #türkiye #yatırımcı #2023hedef #konaklama #yılmazyıldırımlar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir