Rezervem, TURK FATİH TUTAK ile misafirperverliğin geleceğini şekillendiriyor

Rezervem’in kurucusu ve CEO’su Bekir Topuz, “Misafirperverliğin geleceği: Rezervem” sloganıyla, Türkiye’nin önde gelen restoran rezervasyon sistemi olarak, Türk mutfağına özgü modern dokunuşlarla harmanlanmış lezzetler sunan iki Michelin yıldızlı restoranlardan biri olan TURK FATİH TUTAK ile iş birliği yapmaya başladıklarını duyurdu.Topuz, bu olağanüstü iş birliği sayesinde, TURK FATİH TUTAK misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunmayı hedeflediklerini, rezervasyon ve masa yönetim süreçlerinde uçtan uca anahtar teslim çözüm sunduklarını söyledi.


Rezervem’in kurucusu ve CEO’su Bekir Topuz ile iş birliğinin detaylarını ve Rezervem’in sunduğu çözümleri konuştuk.

Rezervem olarak, TURK FATİH TUTAK ile iş birliği yapmaya başladığınızı duyurdunuz. Bu iş birliğinin nasıl ortaya çıktığını ve ne gibi faydalar sağlayacağını anlatır mısınız?

Biz Rezervem olarak, Türkiye’nin en iyi restoranlarını bünyemize katmak ve yeme-içme sektörünün dijital dönüşümünü sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Bu amaçla, Türk mutfağına modern bir soluk getiren, yenilikçi yaklaşımıyla tanınan ve Michelin yıldızlarının parıltısıyla ödüllendirilen seçkin mekanlardan biri olan TURK FATİH TUTAK ile görüşmelere başladık. Şef Fatih Tutak ile yaptığımız görüşmelerde, ortak vizyonumuzu ve hedeflerimizi gördük. Rezervem’in sunduğu çözümlerin, TURK FATİH TUTAK’ın misafir deneyimini daha da iyileştirmesine ve restoranın verimliliğini artırmasına katkı sağlayacağına inandık. Bu nedenle, bu iş birliğine imza attık.

Bu iş birliği sayesinde, TURK FATİH TUTAK için sadece rezervasyon yapma imkânı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda restoran rezervasyonlarının yönetimi için ön ödeme alma imkânı da sunuyoruz. Rezervem’in ödeme çözümleri sayesinde, rezervasyonları güvence altına alırken restoranın planlamasını ve hazırlıklarını daha iyi yapmasına yardımcı oluyoruz.

Ayrıca, gelişmiş masa yönetimi araçlarımız ve İş Zekası (BI) çözümlerimiz sayesinde restoranlar, rezervasyonlarını daha iyi yönetebiliyor ve bu sayede maksimum kapasitede doluluğa ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu durum, restoranların daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlarken aynı zamanda misafirlerin bekleme süresini de minimize eder. TURK FATİH TUTAK için Rezervem’in sağladığı masa yönetimi ve ödeme çözümleri sayesinde, her zaman mükemmel bir hizmet ve konforlu bir deneyim sunulduğundan emin olabilirsiniz.

Rezervem olarak, TURK FATİH TUTAK’ın eşsiz lezzetlerini keşfetmemizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda misafir deneyiminin analizi gibi önemli konularda da çözüm sunuyor musunuz?

Evet, elbette. Rezervem olarak, sadece rezervasyon yapma ve yönetme değil, aynı zamanda misafir deneyiminin analizi gibi önemli konularda da çözüm sunuyoruz. Hangi sektörde olunursa olunsun, müşteriden geri bildirim almak, benzersiz bir değere sahiptir. Dışarıdan bir gözle hizmetinizin değerlendirilmesi; eksiklikleri görebilmek, sorunları fark edebilmek ve tüm bunlara kalıcı çözüm oluşturabilmek için oldukça kıymetlidir. Misafirlerine birebir temasta bulunan, onlarla göz göze gelen, onlara özel hizmetler sunan restoranlar için söz konusu değerlendirmeleri alabilmenin değeri ise yalnızca bir yorumdan ibaret olmayıp, aynı zamanda maddi değere çevrilebilecek önemli bir gelişmedir.

Misafir deneyimi analizi, restoranların müşteri memnuniyetini ölçmesine, müşteri sadakatini artırmasına ve müşteri ilişkilerini geliştirmesine yardımcı olur. Rezervem’in sunduğu misafir deneyimi analizi çözümleri sayesinde restoranlar, misafirlerinin beklentilerini, tercihlerini, memnuniyet seviyelerini ve geri bildirimlerini kolayca takip edebilir ve raporlayabilir. Bu sayede restoranlar, misafirlerine daha iyi hizmet vermek için gerekli iyileştirmeleri yapabilir ve onları tekrar tekrar ziyaret etmeye teşvik edebilir.

Rezervem’in sunduğu diğer tüm çözümlere https://www.rezervem.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

#rezervem #rezervasyonyönetimi #finedining #fatihtutak #hospitality #thefutureofhospitality #bekirt5opuz #reservationmanagement #misafirdeneyimi #guestexperience #turkfatihtutak

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir