Richmond İstanbul’a Quality Selection 2012 Ödülü

Richmond İstanbul, Avrupa’nın en büyük online tatilci sosyal platformu ve seyahat acentesi HolidayCheck’in Quality Selection 2012 ödülüne layık görüldü.

İstanbul’un tarih, eğlence, kültür ve alışveriş konusundaki vazgeçilmez merkezi İstiklal Caddesi üzerindeki tek otel olan Richmond İstanbul, Avrupa’nın en büyük seyahat sitesi HolidayCheck tarafından ödüllendirildi.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Puanıyla
Eğlence, kültür ve alışveriş merkezi olan Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde ayrıcalıklı bir konuma sahip Richmond İstanbul, Avrupa’nın en büyük online tatilci sosyal platformu ve seyahat acentesi HolidayCheck’in Quality Selection 2012 ödülüne layık görüldü. Site her yıl ödüle layık otelleri konaklama yapan misafirlerin tarafsız olarak gerçekleştirdiği pozitif değerlendirme ve puanlamalar ile belirliyor. Daha önce de yüksek misafir memnuniyeti ile dünyanın en büyük seyahat siteleri tarafından ödüllendirilen Richmond İstanbul, tarihi yerlere yakınlığı, mükemmel boğaz ve İstiklal Caddesi manzarası, modern mimarisi ve ayrıcalıklı hizmetleriyle, İstanbul konaklamasını özel bir şehir deneyimine dönüştürüyor.

Öne Çıkan Özellikleriyle Richmond İstanbul
Richmond İstanbul, İstanbul’un eğlence, kültür ve alışveriş merkezi olan İstiklal Caddesi üzerindeki tek oteldir. Tarihi Pera bölgesinde bulunan konaklama tesisi, eşsiz bir Boğaz ve İstiklal Caddesi manzarasına sahip. İş merkezlerine yakın bir noktada konumlanan Richmond İstanbul, Atatürk Havalimanına da 30 dakika uzaklıkta. Birkaç adım ötesinde tarihi Saint Antoine Kilisesi, Galata Kulesi, sanatın ve lezzetin yaşam bulduğu Fransız Sokağı, Türkiye’nin ilk modern sanat müzesi İstanbul Modern ve Avrupa’nın en eski ikinci metrosu Tünel yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir