Sağlık turizmi yükselişe geçiyor!

Hakan Yürüoğlu/3R Design Factory spa ve otel tasarımı deneyimlerini, dünyada yeni bir trend haline gelen termal köy projelerinde bir araya getiriyor! 

Birbirinden özel projelere imza atmış, insan ve tasarım odaklı bir yaklaşımla kurulan 3R Design Factory’nin sahibi genç mimar Hakan Yürüoğlu, spa ve otel tasarımı tecrübeleriyle dünyada hızla yükselen ve trend haline gelen termal köy projeleriyle hareketlenen sağlık turizminde de söz sahibi oluyor.

Termal geleneğini modernize eden çalışmalar yapan 3R Design Factory, iş dünyasının ve otel işletmelerinin göz bebeği haline gelen Bursa’da hizmet veren Crowne Plaza’da 3500 m²’lik bir alan üzerinde konumlandırılan termal tesisin çözüm ortağı oluyor.

3R Design Factory, termal tesisin yanı sıra Bursa’nın en büyük SPA’sı olan Crowne Plaza SPA’sına da imzasını atıyor. Crowne Plaza’nın 3500 m²’lik alana konumlandırılan Spa’sı içerisinde standart masaj odalarının yanı sıra termal banyolu terapi odaları bulunuyor.

Teknolojik gelişmelerin ışığında, kolay yaşanır mekânlar tasarlarken aynı anda zaman tasarruflu estetik çözümler de sunan 3R Design Factory, Bursa’nın yanı sıra Kırşehir Makissos Termal Hotel, Kaz Dağları Butik Termal Hotel gibi projelere de imza atıyor.

Yurtiçi ve yurtdışında başarılı birçok projeye imza atan 3R Design Factory termal tesis kapsamında Azerbaycan-Qalaalti Hotel’in dikkat çeken en büyük termal tesisini tasarlıyor.  Mimar Hakan Yürüoğlu ve dinamik ekibi, hem yurt içinde hem yurt dışında kullanıcı verileri doğrultusunda, özgün bir konsept hazırlamayı felsefe edinerek birbirinden kullanışlı, modern termal tesislere isimlerini yazdırmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir