Şehrin İçinde Yeni Bir Dünyaya Merhaba !

Hayatınıza keyifli, konforlu, huzurlu ve şık bir yenilik katmaya ne dersiniz? İstanbul’da her yeni güne yeni keşiflerle uyanacağınız, huzur ve konforuna aşık olacağınız yeni bir dünya kapılarını açıyor. Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’in yeni dünyasındakiayrıcalıklar, keşfedilmek üzere size bekliyor.

Yenilikler hayatımıza nasıl girer?
Biz onlara kapımızı açtığımız zaman…
Çıkıp gelir, hayatımızda yer bulur ve bizi yeniler.

İstanbul’un merkezinde konsepti, mimarisi, hizmet anlayışı ve ayrıcalıklarıyla Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, konuklarına yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Yepyeni tasarım anlayışıyla sizi, içinizdeki kaşifi ortaya çıkarıp İstanbul’u yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Eşsiz Boğaz ve tarihi yarımada manzaralarınasahip 212 oda, Arts Restaurant, Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Brasserie Merci, panoramik Boğaz ve İstanbulmanzarasına hakim Bar 212 veExecutive Lounge ile Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, sizi yenilenmeye ve yeni kalmaya davet ediyor.

Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’de hiç tatmadığınız lezzetleri keşfedecek, gün ışığı alan Fitness&Day Spa’dabedeninizi ödüllendirecek, Bar 212’de Boğaz’a karşı gün batımının keyfini çıkaracaksınız.

Son teknoloji ekipman ve donanımıyla sizin için tasarlanmış bir mikro dünyanın parçası olacağınız Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, 11 toplantı odası ve balo salonu ile başarılı toplantı ve etkinlikleriniz için tasarlanmış en ideal alternatifiniz.

Her gelişinizde mutlaka bir yenilik keşfedeceğiniz, Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel ile tamamen yenilenmeye hazır olun. Yeni kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir