Türkiye’nin Güzellikleri Bu Kitapta!

Ekin Grubu tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Türkiye Gezi Parkurları,” pek çok doğal ve tarihi güzelliği bir arada barındıran ülkemizin eşsiz köşelerini tanıtıyor. Her yıl aynı tatili yapmaktan sıkılmış, önümüzdeki bayram tatilini Türkiye’nin farklı bir köşesinde geçirmek isteyenler için “Türkiye Gezi Parkurları” çok faydalı bir kılavuz niteliğinde.

Pek çok alanda faaliyet gösteren, kültür ve sanata dair çalışmalarıyla da dikkat çeken Ekin Grup, geçtiğimiz günlerde önemli bir yayıncılık başarısına imza attı. Ekin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halim Bulutoğlu’nun hazırladığı “Türkiye Gezi Parkurları” kitabı, grubun gezi ve turizm yayıncılığında 30 yıla yaklaşan deneyiminin ve birikiminin ürünü olarak raflardaki yerini aldı.

“Türkiye Gezi Parkurları” kitabında Türkiye’nin her yerinden çeşitli parkurlar Türkiyeli gezginlerin dikkatine sunuluyor. Günübirlik turlardan, haftalık ya da 15 günlük Anadolu turlarına kadar 1000’e yakın parkur içeren kitap, seçilen noktaya varıştan gezi süresine kadar faydalı bilgiler içeriyor. Ayrıca her bir parkur içinde ayırdığınız zamana göre gezinizi uzatmak ya da kısaltmak için gerekli öneriler de sunuluyor.

“Türkiye Gezi Parkurları”nda Kaz Dağları’nın eteklerinden Artvin yaylalarına, Silifke’den Mudurnu, Fethiye, Marmaris’e kadar Türkiye’nin olağanüstü güzelliklere sahip farklı köşeleri, ören yerleri, doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri çarpıcı detaylarla anlatılıyor. Arzunuza ve zamanınıza göre üç saatinizi de üç gününüzü de doldurarak gezebileceğiniz çeşitli parkur seçenekleriyle “Türkiye Gezi Parkurları” kitabı, hem ülkemizi daha yakından tanımak hem de kendi tatil planımızı kendimiz yapabilmek gibi önemli avantajlar sağlıyor. 324 sayfalık rehber kitap hem kendi başına bir doğa ve kültür gezisi yapmak isteyen gezginler hem de turizm alanındaki profesyoneller için kompakt bilgiler içeriyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir