Sağlıklı yaşamın yeni adresi “Shape Club & Blue Harmony SPA”

Anadolu Yakası’nın yeni gözdesi Wyndhamİstanbul Kalamış Marina içerisinde yer alan Shape Club, sizleri sağlıklı bir dünyaya davet ediyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina içerisinde konumlanan Blue Harmony SPA, jakuzili – özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar&sauna odası, macera duşu, kişiye özel alanı olan Türk hamamından oluşuyor. Uzman Uzak Doğulu ve Türk Terapistler eşliğinde, Wyndham İstanbul Kalamış Marina’ya özel olarak, dünyanın ünlü kozmetik markaları tarafından hazırlanan özel yağlarla gerçekleştirilen masajlar vücudunuzdan tüm yorgunluğu alırken; ruhunuzu da dinlendiriyor.

Shape Club ise; hem forma girmek isteyen hem de sağlıklı ve zinde bir yaşam tercih edenlere hitap ediyor.  Shape Club’da Cardio ve Gym’den kapalı yüzme havuzuna, bisiklet stüdyosundan grup ders, pilates ve power plate stüdyolarına kadar birçok seçenek sunuluyor. Shape Clubayrıca TRX Studio, Sağlıklı Spor Kontrol Sistemi, VIP Soyunma Odaları, hamam, sauna, buhar odası ve Wyntunes Audio ile de dikkat çekiyor. Shape Club’da özel olarak oluşturulan “Fit To WYN Virtual Trainer” programında özel eğitmenler eşliğinde ideal kilonuza ulaşabilir, vücudunuzu dilediğiniz forma sokabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir