Şerif Yenen’in mesleki başarısı ödülle tescillendi

Şerif Yenen, uluslararası sunum, tanıtım ve sanal gezileriyle Rotary Kulüp’ten “Meslekte Üstün Hizmet Ödülü” aldı.

Profesyonel turist rehberi, seyahat yazarı ve uluslararası konuşmacı Şerif Yenen, pandeminin en başından bu yana gerçekleştirdiği uluslararası sunum, tanıtım ve sanal gezileriyle ses getiriyor. Ulusal ve uluslararası kurumlara özel gerçekleştirdiği sanal turlarda pek çok güzel görsel eşliğinde ülkemizin tarihi ve turistik değerlerini anlatan Yenen’e bu alandaki başarılarından ötürü yeni bir ödül geldi. Uluslararası Rotary 2420 Bölge Federasyonu’nun her yıl mesleğinde “fark yaratan” iş insanlarına verdiği “Meslekte Üstün Hizmet Ödülü”ne bu yıl Şerif Yenen layık görüldü.

Yenen’e, Meslekte Üstün Hizmet Ödülü takdim töreni geçtiğimiz hafta 25 Mayıs akşamı uluslararası katılımcı Rotaryenler eşliğinde, online olarak gerçekleşti. Yenen ödülünü, üyelerin telekonferans yöntemiyle katıldığı etkinlikte aldı. Ulusal ve uluslararası üyelerin katıldığı ödül töreninin ardından Yenen’in İngilizce olarak gerçekleştirdiği nefes kesen “Ayasofya ve İstanbul” sunumu ilgiyle izlendi.

İngilizce ve Türkçe seminerleri beğeniyle takip ediliyor

Şerif Yenen’in ulusal ve uluslararası Rotary Kulüp üyelerine yönelik İngilizce ve Türkçe verdiği seminerler büyük beğeni topluyor. Yenen’in sunum konuları arasında Göbekli Tepe ve İstanbul başı çekiyor. Böyle bir ödüle sahip olmaktan dolayı memnuniyetini ve teşekkürlerini ileten Yenen, ödül kriterleri arasında mesleğe olağandışı katkı, fark yaratma ve yüksek ahlak gibi kriterlerin bulunmasından büyük onur duyduğunu vurguluyor. Yenen, bu ödülün motivasyonunu arttırdığını ifade ederek, pandemiyle hayatımıza giren sanal seminerler ve gezilerin gelecek yıllarda turizmin bir parçası olarak devam edeceği öngörüsünü paylaşıyor ve bunun turizmde birçok yeniliğe alan açacağını söylüyor. Yenen, “Kültür turizmi yapan rehberler olarak bu alandaki üstünlüğümüzle anılmaktan gurur duyuyoruz” diyor.

#şerifyenen #meslekteüstünhizmetödülü #rotaryklubü #turizm #rehber #ödül

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir