Serinlemenin Yeni Yolu Chado!

Uzak diyarların lezzetli çaylarını tüketiciyle buluşturan Chado’nun ‘Jasmine Pearls’ ve ‘Rooibos’ çeşidi ile ferahlayın!

Dünyanın değişik yerlerinde yetişen özel ve yerel çayları en doğal haliyle çay severlere sunan Chado, sağlıklı bir şekilde serinlemek isteyenlere yardımcı oluyor. Dünyanın değişik yerlerinde yetişen özel ve yerel çayları en doğal haliyle çay severlere sunan Chado’nun ‘Jasmine Pearls’ ve ‘Rooibos’ çeşitleri özel aromaları ile tüketicilerinin beğenisine birebir hitap ediyor.

‘Çaya giden yol’: Saygı, sükunet, saflık ve uyum ekseninde gerçekleşen çok özel bir seremoniden yola çıkan Chado, çay düşkünlerini bambaşka bir felsefeyle tanıştırıyor. Chado’nun ‘Jasmine Pearls’ ve ‘Rooibos’ çeşidi de bu seremoniden yararlanıyor. Taze zencefille ılık suda 20 dakika demlenmesi gereken ‘Jasmine Pearls’ ve ‘Rooibos’ çaylarının buzdolabında 2-3 saat bekletilmesi gerekiyor. Soğuyan çayın, taze nane yaprağı, limon dilimi ve buzla servis edilmesi tavsiye ediliyor.

Hindistan’dan Çin’e, Japonya’dan Brezilya’ya, Güney Afrika’dan Taiwan ve Vietnam’a birbirinden özel çayları en doğal haliyle sunan Chado; Beyaz Çay, Yeşil Çay, Siyah Çay, Oolong ve Pu-er Çayı şeklinde sınıflandırılıyor. Bir Ayurveda çayı olan Marigold Lemon Tulsi Blend ve Brezilya’da yetişen Mate çayının tropik meyveler ile karışımı olan Tropical Mate çayları Chado’nun zengin ürün yelpazesinde yer alıyor. Chado, organik Hint çayı Chai Masala, Hint yeşil çayı Himalayan Sun Dried, Japon organik çayı Matcha ile çay düşkünlerine sesleniyor.

Chado satış noktaları

Papermoon, Hyatt Regency, The House Cafe Şubeleri, Caribou Caffee Şubeleri, Backyard Cafe, Nişantaşı Pipa ve Nişantaşı Safran’ın menülerinde yer alan Chado çayları, BTA işbirliği ile artık Atatürk Havalimanı ile Yenikapı İDO’da hizmet veren Cakes&Bakes’lerde çay severlerle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir