Türkiye’nin En Büyük Restaurant Zincirinin Kullandığı Yazılım ve İş Uygulamaları Sisteminin Ne Olduğunu Öğrenmek İster misiniz?

Tradesoft Business Services, “Microsoft Dynamics NAV ve Hızlı Servis Restaurant Zincirleri Uygulamaları” seminerini başarı ile gerçekleştirdi. Seminerin açılış konuşmasını Microsoft İş Ortakları Yöneticisi Güçlü Bilgi sonrasında Tradesoft Genel Müdürü Erman Karaca yaptı. Danışmanlık Servisleri ERP Grup Müdürü Ümit Gürbüz Navision programı ile ilgili sunumunda katılımcıları bilgilendirdi.

Türkiye’nin en büyük dünyanın ise önde gelen restaurant zincirinden TAB Gıda A.Ş.  Muhasebe Müdürü Hakan Vural seminer sırasında tüm soruları cevaplandırarak katılımcıları aydınlattı.

Vural, Microsoft Navision platformunun TAB Gıda’ya sağladığı faydalardan bahsederken, restaurant sayısında yılda %30 büyüme gerçekleştirdiklerini ve Navision kullanmaya başladıkları tarihten itibaren %80 büyümelerine rağmen personel sayısını %10 arttırdıklarını söyledi.

Navision üzerinde yapılan ilave geliştirmeler, Navision’un otomatik olarak hazırladığı ve yine otomatik olarak 3. kişilere gönderdiği raporlar kullanıcılara tanıtılmıştır. Aynı zamanda Tab Gıda’nın Navision ile birlikte dünyanın önde gelen yazar kasa ve pos cihazları sistemleri üreticisi Radiant Systems çözümlerini de tüm iş uygulamaları sisteminde entegre olarak kullandıklarından bahsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir