Sheraton Istanbul Atakoy Hotel’e yeni Genel Müdür

Turizm sektörünün başarılı ve sevilen yöneticilerinden Seçil Aytin Arslan, Sheraton Istanbul Atakoy Hotel’in Genel Müdürlük görevini üstlendi.

Marmara Denizi’nin kıyısında Ataköy Marina ile birlikte maviyle yeşilin buluştuğu noktada konuklarını ağırlayan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yeni Genel Müdürü Seçil Aytin Arslan, 15 yıla yakın kariyerine satış ve pazarlama departmanında başladı.

Kariyerinin ilk yıllarında Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de de uzun bir dönem Satış ve Pazarlama bölümünün birçok kademelerinde görev aldı. Buradaki yaratıcı ve içten performansı ile dikkat çeken Arslan, Hilton İstanbul Kozyatağı’nın açılış ekibinde yer alarak ülkemizde birçok önemli organizasyonların yapılmasını sağladı.

Sonrasında ise sırasıyla DoubleTree by Hilton İstanbul Moda’da ve ardından Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da satış ve pazarlama ekiplerinin başında görev alan Arslan, Genel Müdür olarak Crowne Plaza İstanbul Old City’de uzun bir dönem çalıştı. Üç yılı aşkın bu deneyimi ile özellikle yenilikçi ve yaratıcı becerilerini daha da geliştiren Aytin, 2024 Mayıs itibarıyla Genel Müdür olarak Sheraton İstanbul Ataköy Hotel bünyesine katıldı.

Seçil Aytin Arslan, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in bölgede uzun zamandır var olan liderlik konumunu koruyarak yaşam merkezi haline gelmesinin, çevredeki herkes için her ihtiyacı karşılayan ve en çok tercih edilen otel olmasının en büyük hedefi olduğunu belirtti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir