Şöhret Pakiş, “Women of Influence” listesindeki tek Türk

Şöhret Pakiş, Interpark “Women of Influence” listesine tek Türk yönetici olarak girdi. Globalde sektörün duayen isimlerinin yer aldığı o listede Walt Disney Imagineering’in Başkanı Barbara Bouza; Merlin Entertainments Asya Başkanı Susan Ang da bulunuyor.

Eğlence sektörünün önde gelen yayınlarından İngiltere menşeili global “Interpark” dergisi 2023 Mart/Nisan sayısını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak, eğlence ve atraksiyon endüstrisinde oluşturdukları pozitif değişimle etki yaratan kadın yöneticilere ayırdı.

Türkiye’den de Şöhret Pakiş; Walt Disney Imagineering’in Başkanı Barbara Bouza; Merlin Entertainments Asya Başkanı Susan Ang; İspanyol PortAventura World Sürdürülebilirlik  Direktörü Choni Fernandez Veciana; Tivoli CEO’su Susanne Mørch Koch gibi globalde sektörün duayen isimleriyle  ile beraber listede yer aldı. 

“Executive Board Award” ödülünün de sahibi

Şöhret Pakiş, 2022 yılı Ekim ayında da Las Vegas, ABD’de düzenlenen ödül töreninde; Dünya Su Parkları Birliği (World Waterpark Association, ABD) tarafından ve sektörün en prestijli ödüllerinden birisi olan “Executive Board Award” ödülüne layık görülmüştü. 

#şöhretpakiş #Interpark #WomenofInfluence #ödül #ExecutiveBoardAward #türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir