Şöhret Pakiş’e “Executive Board Award” ödülü

Amerika merkezli “Executive Board Award’’ ödülünün bu yılki sahibi  Şöhret Pakiş oldu. Pakiş, Avrupa’dan ve Türkiye’den ödüle layık görülen ilk kadın yönetici unvanını taşıyor.

‘’Executive Board Award’’ ödül töreni, 5 Ekim Çarşamba günü ABD’nin Las Vegas kentinde Caesars Forum Konferans Merkezi’nde gerçekleşti. Dünya Su Parkları Birliği fuarına eş zamanlı olarak düzenlenen ve büyük bir ilgiyle takip edilen törene Disney ve Universal gibi  Amerika’nın önde gelen parklarının üst düzey yöneticileri katılım gösterdi.

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri olan, Dünya Su Parkları Birliği (World Waterpark Association, ABD) tarafından verilen ve su parkı sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan ‘’Executive Board Award’’ ödülüne bu yıl Şöhret Pakiş layık görüldü.

Pakiş’e ödülünü Dünya Su Parkları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Andrew Chafatelli ve Dünya Su Parkı Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Chris Landgra takdim etti.

Amerikalı özel bir jüri tarafından belirleniyor 

Amerika merkezli ve tüm yönetim kurulunu Amerika’nın önde gelen tema ve su parkı işletmecilerinin ve  tasarımcılarının oluşturduğu Amerikalı özel bir jüri tarafından belirlenen ‘’Executive Board Award’’ ödülü, her yıl su parkları ve rekreasyon alanında anlamlı değer ve katkıda bulunan, özel başarı gösteren kişi veya kuruluşlara veriliyor. Ödül, Amerika dışında Çin’e de verilmişti.

#WorldWaterparkAssociation #ABD  ‘#ExecutiveBoardAward #ŞöhretPakiş #ödül

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir