Sundance Residences & Suites Hotel Edebiyat Şölenine Ev Sahipliği Yapıyor!

Bodrum’un önde gelen konsept otellerinden Sundance Residences & Suites Hotel Tuna Kiremitçi ve Canan Tan ile edebiyat söyleşileri dizisine başlıyor.

Edebiyat söyleşilerine iki önemli edebiyatçı ile başlayacak olan Sundance Residences & Suites Hotel’de 8 Eylül Cumartesi günü son dönemin popüler yazarlarından Canan Tan son kitabının odak noktada olduğu bir söyleşiyle okurları ile buluşacak. Issız Erkekler Korosu adlı kitabıyla raflarda yerini alan romanıyla Canan Tan edebiyat ve kültür konulu söyleşiyle edebiyatseverlerle bir araya gelecek.

Canan Tan, yeni kitabı ‘Issız Erkekler Korosu’nda erkeklerin hikâyelerine yer veriyor. Sadece erkek müşteri kabul eden bir pansiyon üzerinden yürüyen hikaye son derece ilgi çekici karakterle örülü. Pansiyonun sahibi Recep kaderin sillesini yemiş, yaşadığı hayatın zorlukları karşısında zayıf düşmüş, hayatın mağdur ettiği erkeklerin bir sığınağa ihtiyacı olduğunu düşünüp Ademoğlu Pansiyonu’nu açar ve öykü başlar. ‘Issız Erkekler Korosu’ yazım biçimi bakımından da özel bir yere sahip: Kısa hikâyeleri bir araya getirmek için karakterlerin tümünü bir pansiyonda buluşturan yazar, pansiyon sahibi Recep’in hikâyesiyle, anlattığı öyküleri bir çatı altında birleştiriyor. ‘Issız Erkekler Korosu’nda “mağdur erkek” düşüncesi, tema olarak çıkıyor okurun karşısına.

Canan Tan saat 16:00’da gerçekleşecek olan söyleşinin ardından Issız Erkekler Korosu’nu okurları için imzalayacak.

9 Eylül Pazar günü ise gazeteci Sayım Çınar’ın moderatörlüğünde Tuna Kiremitçi ile yine Sundance Residences & Suites Hotel’de bir söyleşi gerçekleşiyor. Daha önce Ordu’da gerçekleşen ve büyük ilgi çeken söyleşinin bu seferki adresi Bodrum, saat 16:00’da başlayacak söyleşinin başlığı ise ‘Çocuklar Neden Okumuyor’ olarak belirlenmiş durumda.

İki günlük edebiyat şölenine ev sahipliği yapacak olan Sundance Residences & Suites Hotel kültür sanat ve edebiyat aşıklarına kapılarını açıyor. Otel, kültür sanat ve edebiyata katkılarının başlangıcı sayılan şölenle bir üst çatı konumunda.

Yazın son günlerinde Bodrum semaları bu sefer edebiyatla aydınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir