Tatilde En Çok Süs Eşyası Alınıyor!

Tatil dönüşleri hep hüzünlüdür fakat gidilen yerlerden alınanlar güzel anıları hatırlamaya yardımcı olur. Gazella Turizm’in www.binrota.com sitesi üzerinden düzenlediği son ankete göre Türkler tatilde en çok süs eşyası alıyor!

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve görüşlerini her zaman odak noktası olarak yapan Gazella Turizm, 7000 aktif üyesi bulunan www.binrota.com sitesinde gerçekleştirdiği son anket ile birlikte tatilde en çok nelerin satın alındığını ortaya çıkardı. “Tatilde en çok ne alışverişi yapmayı tercih edersiniz?” sorusunun sorulduğu ankette, süs eşyaları Türkler tarafından tatilde en çok alınanlar listesinde yüzde 51 oranla ilk sırada yer aldı.

Sonuçlara göre gezginler tatile gittikleri yerlerden özgün nesneler almayı tercih ediyor. Ankete katılanların yüzde 26’sı otantik takılar, yüzde 3’ü elektronik eşyalar ve yüzde 2’si kıyafet yanıtını verdi. Alışveriş yapmayı tercih etmeyenlerin oranı ise yüzde 18 olarak belirlendi.

Gazella Turizm düzenlediği turların farklılıklarıyla her daim gezginlerin bir numaralı tercihi oluyor. Uçak bileti, otel, rehberlik, transfer gibi hizmetler sunmanın yanı sıra şirketlerin gezilerinin amaçlarına en uygun destinasyonları belirleme süreçlerinde de destek veriyor. Son olarak foto-safari turlara imza atan Gazella Turizm, fotoğraf sanatına meraklı gezginleri ünlü fotoğrafçılar eşliğinde dünyanın değişik yerlerine götürüyor.

Gazella Turizm, tur programlarını oluştururken düzenli olarak gerçekleştirdiği anketlerin sonuçlarından yararlanıyor ve gezmek kavramını yaşam felsefesi haline getirmiş kişilerin isteklerini her zaman göz önünde bulunduruyor.

Genel içinde yayınlandı olarak etiketlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir