Agoda.com Seyahat Portalı CheapTickets.sg ile Ortaklığını Duyurdu

Asya’nın önde gelen otel rezervasyonu sitesi ve Nasdaq listeli Priceline Grubu’nun (Nasdaq: PCLN) bir parçası olan Agoda.com bugün CheapTickets.sg seyahat sitesiyle ortaklığını duyurdu.

Merkezi Singapur’da bulunan CheapTickets.sg seyahatseverlere uçuşlarında, araba kiralarken ve tur planlarında en uygun fiyat hizmeti sunmasının yanında Agoda.com’la olan anlaşması sayesinde şimdi de otel rezervasyonları alanında hizmet vermeye başladı. Her iki şirket içinde büyük bir oluşum anlamına gelen bu ortaklıkla CheapTickets.sg müşterileri hem uçuş hem otel ayarlamalarını aynı portalla yerine getirirken Agoda.com’la çalışan oteller de Singapur pazarında yeni kazanımlar elde etmeye başlayacak.

Agoda.com, 2005’ten beri daha çok Asya bölgesinde bulunan binlerce otelle anlaşma imzalamış bulunuyor. Sonuç olarak da diğer otel rezervasyon şirketlerinin sunamadığı fiyatlar ve oda tipleri sunabiliyor. Konumu itibariyle de CheapTicket.sg gibi tüm dünyada son dakika fiyatları ve fırsatları sunan siteler için mükemmel partner durumunda.

CheapTickets.sg, şu anda Asyalı yolculara hizmet vermenin yanı sıra Agoda.com’la çalışan otelleri de Asya pazarına ulaştırmaya devam ediyor. Agoda.com 37 farklı dilde otel rezervasyon hizmeti veriyor. Bu sebeple Asya merkezli seyahatseverler bir Avrupa ya da Amerika otelinde yer ayırtırken Agoda.com’a güvenebilirler.

Agoda.com ana ticari yönetmeni Bryan Lewis bu konuyla ilgili: “Agoda.com ve CheapTickets.sg arasındaki bu ortaklık sadece Asya bölgesindeki seyahatseverlere dünya çapındaki otellere açılma imkanı vermekle kalmıyor aynı zamanda da Avrupa ve Amerika’daki partner otellerimize de yeni pazarlar sunmuş oluyor. CheapTickets.sg ile uzun ve verilmli bir ortaklık temenni ediyoruz,” dedi.

Daha fazla bilgi için Press Centre linkini ziyaret edin ya da [email protected] adresine emaille ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir