Tatilinizi Samsung Smart TV ile belirleyin

Samsung Electronics, Türkiye’nin online tatil ilanları platformu olan Vooyaj uygulamasını yeni nesil Smart TV’lerine ekledi.

Samsung Electronics Türkiye yeni nesil Smart TV uygulamalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’nin online tatil platformu olan Vooyaj uygulamasını yeni nesil Smart TV’lerinde sunan Samsung, kullanıcıların tatil seçimleri için büyük kolaylık sağlıyor. Smart TV deneyiminden çok daha fazlasını sunan Samsung, tatil planlamaları için kullanıcılarına sunduğu uygulamasında yer alan birbirinden farklı tatil seçeneklerini incelemeye ve rezervasyon yapmaya davet ediyor.

“SMART TV’DEN DAHA FAZLASINI KULLANICILARIMIZA SUNUYORUZ”

Samsung Electronics Türkiye Dijital Pazarlama Sorumlusu Eren Kumcuoğlu: “Samsung Türkiye olarak, kullanıcılarımıza bir Smart TV’den çok daha fazlasını sunmak adına sürekli olarak yenilikler geliştiriyoruz. Video, sosyal ağ uygulamaları ve oyunlar gibi her kitlenin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz servislerimize bir yenisini daha ekledik. Bundan böyle Vooyaj.com uygulaması ile kullanıcılarımıza Smart TV’lerinden tatil planlarını yapmalarına olanak sağlayarak farkımızı ortaya koyuyoruz” dedi.

Samsung Smart TV’lerinde yer alan Vooyaj uygulaması üzerinden kullanıcılar, tüm yurt içi ve yurt dışı turlara ulaşarak tatillerini planlayabilme avantajına sahip olacaklar. Birçok faklı tatil ve tur seçeneği sunan Vooyaj ile kullanıcılar, Smart TV deneyimlerine bir yenisini daha ekleyecekler.

“TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA BULUNMAYI HEDEFLİYORUZ”

DG İnternet ve İletişim Çözümleri A.Ş. Genel Müdürü Altar Kartal: “Vooyaj uygulaması kullanıcılarımıza yüzlerce tatil firmasından, binlerce tatil fırsatını hem en uygun fiyatlarla sunmayı, hem de bunlara en kolay şekilde ulaşabilmeleri adına, tüm dijital platformlarda bulunmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımız Samsung Smart TV uygulamamız sayesinde uzaktan kumandalarıyla tatil planlarını televizyonlarından yapabilecekler” dedi.

Vooyaj uygulaması ile kullanıcılar, evde kumandalarını kullanarak kolaylıkla tatil planlarını yapabilecekler. Samsung, Smart TV deneyimini her geçen gün geliştirerek kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap vermeye devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir