The Istanbul Edition’un SPA Hizmeti ESPA’dan

Dünyanın en yeni lüks lifestyle tarzı otel markası Edition’un Avrupa’daki ilkçoteli The Istanbul Edition’da SPA hizmetini ESPA veriyor. ESPA’nın The Istanbul Edition için özel hazırladığı bir bakım kürü ile sizi sonbahara hazırlıyor.

“Sonbahar Bakım Kürü” ile yaz boyunca güneş ışınları ve kremlerine maruz kalan yorgun ciltler neme doyacak ve beslenecek.
Bu paket bakım kürü, canlandırıcı ritüel bir koza gibi sizi sarmalayarak yenilenmenizi sağlayacak.

Cildin Nefes Alması Şart Bronzlaşmak cildin kendini güneşin zararlı etkilerinden korumak için gösterdiği bir tepkidir. Bronz bir cilt ilk başlarda ışıl ışıl parlar ancak zamanla cilt yüzeyindeki ölü deri kuruyarak kalınlaşır ve matlaşır. Cildin üzerindeki fazlalıklardan kurtulması, nefes alması ve eski gücünü yeniden kazanması gerekiyor.

ESPA’nın sonbahara özel hazırladığı bu eşsiz pakette yer alan bakımlar, yazın bedeninizde ve cildinizde bırakmış olduğu
tüm olumsuzluklardan kurtularak güçlenmesini sağlamakla kalmayacak sonbaharın hüznünü daha dinç ve yenilenmiş
bir ruh haliyle karşılamanızı sağlayacak.

Ballı Sütlü Bakım
3 saat süren bu paket bakımda, geleneksel Türk Hamamı bakımının klasik tüm ritüellerinin ardından yapılan kese ile cildiniz tüm ölü hücrelerinden kurtulacak, doğal zeytinyağlı sabunlu köpük masajıyla son kalıntılardan da arınarak bedeninizin yanı sıra ruhunuz da yenilenecek. Bal ve süt karışımı vücut maskesi ile sonlanacak bu bakımda cildiniz artık arınmış, zengin içerikli maske ile beslenmeye başlayacak. Vücut bakımının ardından ESPA cilt bakımı paketi ile yüzünüz de yazın yorucu etkilerinden kurtulacak ve daha genç görünüm kazanacak. ESPA cilt bakımı uzmanlarının yapacağı konsültasyon ve analiz sonrasında ihtiyacınız belirlenerek yapılan cilt bakımı ile yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir