The Marmara Antalya rüyalarınızdaki düğünü gerçekleştiriyor

Akdeniz’in hayallere ilham veren ikliminde, en romantik, en eğlenceli “evet” için The Marmara Antalya eksiksiz bir düğün paketi sunuyor.

Pakette bekarlığa veda partisinden gelin hamamına, düğün yemeğinden düğün sonrası partisine kadar tüm organizasyonlar en ince detayına kadar planlanmış. 360° dönen, dünyanın ilk ve tek oteli The Marmara Antalya’nın özel ortamında sunduğu hizmetlerle, dünya evine girecek olan çiftlere sadece mutluluklarını doyasıya yaşamak kalıyor.

Dört mevsim en çok tercih edilen oteller arasında bulunan ve tasarımıyla büyüleyen oteller listesinde dünyadaki ilk 10 otelden biri olarak yer alan The Marmara Antalya, dünyaevine girecek çiftleri eksiksiz bir organizasyonla mutluluğa davet ediyor. The Marmara Antalya, çiftlerin düğün organizasyonunu üstlenirken onlara sadece mutluluklarını doyasıya yaşamayı bırakıyor.

HER ŞEY UNUTULMAYACAK BİR DÜĞÜN YEMEĞİ İÇİN  

The Marmara Antalya düğün paketinde hafızalarda yer edecek bir düğün yemeği için tüm detaylar yer alıyor. Çiftlerin evlerinden limuzinle alınmasından nikah masası süslemesine, düğün pastasından düğün günü gelin için nedimeye kadar eksiksiz bir düğün için tüm hizmetler sağlanıyor.

Revolving Loft zemini ile beraber 360° dönen, dünyanın ilk ve tek otel binasında özel olarak hazırlanmış balayı odasında bir gece konaklama, düğün günü balayı odasına şarap, meyve tabağı, kuruyemiş ve ceviz krokanlı çikolatalı truff topları ikramı; balayı odasında çiftlere özel balayı kahvaltısı, romantizmi düğün sonrasında da sürdürüyor. Pakette düğünden önce iki kişilik demo yemeği, düğün günü gelin ve damat için akşam yemeği, ilk evlilik yıldönümüne çiftlere TUTI Restaurant’ta iki kişilik akşam yemeği hizmetleri de var.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ, GELİN HAMAMI VE DÜĞÜN SONRASI PARTİ OLMAZSA OLMAZ

The Marmara Antalya’da gelinler duvak, otriş, tef  ve The Marmara Antalya’nın sağladığı DJ ile doyasıya eğlenerek bekarlığa veda ediyor. Konuklar gecede, müziğe eşlik için dağıtılan madagaskarlarla ritm tutuyor, eğlenceye ortak oluyor. Gelin hamamında ise peştamal, havlu ve şampuan servisi, limitsiz şerbet ikramı ve konsepte uygun zengin bir menü sunuluyor. Düğün sonrası partide DJ hizmeti ile unutulmaz gece eğlence ile noktalanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir