Yılbaşı keyfinin en çeşitlisi Papağan Kuruyemiş’te

Paketli kuruyemişin öncü markası Papağan Kuruyemiş, yeni yıla girerken ay çekirdeğinden fındığa, fıstıktan kuru üzüme, bademden kuru eriğe sizleri sağlıklı ve taze kuruyemişe davet ediyor. 

Geniş ürün yelpazesi, hava almayan üç katlı ambalajları, çeşitli büyüklükte paketleri ve kalitesiyle öne çıkan Papağan Kuruyemiş, yılbaşında kuruyemiş keyfini en üst seviyeye taşırken, tüketicilere farklı alternatifler sunuyor. Ay çekirdeği, fındık, fıstık, leblebi, badem gibi sevilen klasik ürünlerin yanında kaju ve siyah kuru üzümle zenginleştirilen “Klasik Mix” ya da kavrulmamış çiğ ürünler ve doğal yöntemlerle kurutulmuş meyvelerden oluşan “Altın Meyveler” serisi, lezzetli seçenekler olarak dikkat çekiyor. Doğayı %100 olarak sunan Altın Meyveler’de kuru erik, kuru üzüm, çekirdekli siyah üzüm,  badem, ceviz, gün kurusu kayısı ve kuru kayısı çeşitleri olmak üzere toplam 7 ürün yer alıyor.

SAĞLIK DEPOSU

Kuruyemiş ürünleri, keyif vermenin yanı sıra sağlıklı yönleriyle öne çıkıyor. Örneğin ay çekirdeği, bol E vitamini ve protein içeriyor. Yer fıstığı, beden ve zihin gücünü arttırıyor, fındık ve kuru üzüm enerji veriyor. Badem, zihin yorgunluğunu gideriyor, kuru kayısı ise sindirim sorunlarına yardımcı oluyor.

ÇEVRECİ İNOVASYON

Ay çekirdeği paketlerine eklenen çöp poşetleri uygulamasıyla kuruyemiş dünyasına inovatif unsurlar kazandıran Papağan, ürünlerini 75, 90, 200 ve 400 gramlık paketler halinde sunuyor. Ürünlerin çeşitliliği ve tazeliği, ambalaj kolaylıkları ve Türkiye’nin her yerinde bulunabilirliği ile Papağan Kuruyemiş, yılbaşında da kuruyemiş tutkunlarının tercihi olmaya aday.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir