LG Pro:Centric Hotel TV konsepti ile otellerde maksimum teknoloji konforu

LG Pro:Centric Hotel TV konsepti ile otellerde maksimum teknoloji konforu LG, Hospitality sektörü için geliştirilen Pro:Centric Smart Hotel TV Serisi’ni Renaissance İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı.

LG Electronics, Hospitality sektörü için tasarlanan Pro:Centric Smart Hotel TV serisinin en yeni modellerini 24 Aralık’ta Renaissance İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı. Otel işletmelerine yönelik geliştirilen TV serisi, konuklara interaktif programlara ve internete erişim sunarken otel hizmetlerine de ayrıca destek oluyor. LG’nin en yeni LT760H serisi Pro: Centric Smart Hotel TV’leri, Interaktif uygulamalarda kullanılan Set Top Box cihazını ortadan kaldırarak otel işletmesinin yatırım maliyetini hafifletiyor. Gerek Coax ve gerekse IP kablo altyapısı ile çalışabilen ürünler, Smart TV uygulamaları ve sınırsız WIFI bağlantı seçenekleri ile benzersiz bir oda içi konforu sunuyor.

“ÖZEL YENİLİKÇİ ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER SUNUYOR”

Pro: Centric Smart Hotel TV serisinin LG iş ortaklarına tanıtıldığı etkinlikte konuşan LG Türkiye B2B Ürünleri Satış Müdürü Rafet Polat, turizm sektörüne yönelik TV serisinin en yeni ürünlerinin hem otel misafirleri hem de işletmecileri için birçok özelliği bir araya getirdiğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti: “LG Electronics, tüketici alanında olduğu gibi kurumsal alanda da öncü bir teknoloji lideri olarak, Hotel TV pazarına özel yenilikçi ürünler ve çözümler sunuyor. Hızla gelişmekte olan teknolojiye paralel olarak değişen tüketici davranış ve beklentilerine hızlı cevap verebilmek için, LG’nin AR-GE alanında yaptığı uzun vadeli ve büyük yatırımları devam ediyor. Hospitality pazarı da, LG olarak önem verdiğimiz kurumsal alanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hizmet sektörünün dinamiklerinin ne kadar hassas ve önemli olduğunun bilincinde olarak, profesyonel iş ortaklarımıza hitap eden, kaliteli, yüksek donanımlı ve inovatif ürünler sunan lider bir marka olmaktan dolayı gururluyuz.”

DAHA DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ İLE DAHA İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP OLMA FIRSATI 

LG Smart Otel TV serisi; Pro:Centric uygulama platformu ile IP ve Interaktif yayın sistemlerinin tüm gereksinimlerine cevap verebilecek donanımlara sahip oluyor. Sistem Entegratörleri’nin kendi uygulama yazılımlarını Set Top Box kullanmadan çok daha kolay bir şekilde adapte ve kontrol edebilmelerine olanak sağlıyor. Böylece otel işletmeleri, hem ekstra donanım olmadığından hem de LED teknolojisinin sağladığı enerji tasarrufundan dolayı büyük bir tasarruf elde etmiş oluyor. Cihazlardaki WIFI, WIDI, DLNA ve SMART SHARE özellikleri ile otel müşterileri kendi medya cihazlarındaki içerik ve görselleri TV üzerinden özgürce izleyebiliyor. Smart TV fonksiyonu ile internet üzerinden eğlence keyfini yaşayabiliyor.

LG, Hospitality alanında bir devrim olan bütün bu teknolojik özellikler sayesinde, hem Sistem Entegratörleri, hem Otel İşletmecileri ve hem de Otel Müşterileri için hedeflediği “Toplam Müşteri Memnuniyeti” felsefesini hayata geçirmiş oluyor. LG, bir teknoloji lideri olarak bu alanda en yenilikçi çözümleri sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir