The North Face’in Zamana Yenilmeyeni

The North Face ikonlarından biri olan Base Camp Duffel Hollywood filmleri ile boy ölçüşecek maceralara konuk oluyor. 1995 yılında 3.000 ft’lik  Aksu zirvesine ilk kez tırmanan Conrad Anker ve takım arkadaşlarından, 2009 yılında Makalu’ya ve 2011 yılında Gasherbrum II, Pakistan’a yapılan ilk Kış tırmanışları ile  tarih yazan Simone Moro ve Rus Denis Urubko’ya kadar pek çok macerada The North Face Base Camp Duffel yer alıyor.

Profesyonel sporculardan, macera ve spor tutkunlarına kadar herkes için keşif ve maceranın ortak adı olan The North Face, ikonik ürünlerinden biri olan Base Camp Duffel’ı 2012 İlkbahar /Yaz Koleksiyonu’nda yenilenen yüzüyle sunuyor.

Waterproof Duffel, yaz maceralarınızı yaşayacağınız en ıslak ve nemli ortamlarda bile %100 koruma sağlayarak zorlu gezilerden uzun yolculuklara, belirsiz hava koşullarından kısa gezilere kadar çeşitli seyahat türleri için mükemmel bir ekipman olarak The North Face Koleksiyonu’ndaki yerini alıyor. Medium ve Large olarak iki farklı boyutu ile sunulan Waterproof Duffel, çift poliüretan kaplamalı yırtılmaz naylondan yapılmış yapısı, Amerikan tipi ve TIZIP WaterSeal kapakları ve RF kaynaklı dikişleri ile güvenli bir kullanım sunuyor.

Orijinal The North Face Base Camp Duffel, bugüne kadar Base Camp Messenger Bag; Base Camp Fuse Box ve Camp Hot Shot sırt çantaları; Base Camp Seat Companion seyahat cüzdanı; Base Camp Padded Canister ve mikro Base Camp Duffel makyaj çantası olarak The North Face ailesi içindeki yerini alıyor.

İlk serüvenine 1978 yılında başlayan Base Camp Duffel, Soft Luggage Duffel olduğu dönemde, en sağlam ve yumuşak bavul malzemesi ve su geçirmez özelliği ile son derece dayanıklı ve fonksiyonel bir yapı sunuyordu. 1981’de Vinly Duffel ve 1985’de Base Camp Vinly Duffel olan ve en son 1988 yılında Base Camp Duffel adını alan çanta altı kumaş ve birkaç tasarım değişikliğinden sonra 1996 yılında bugünkü Base Camp Duffel haline aldı.

Bugünün Base Camp Duffel’ı , Phthalate içermeyen kumaşı, alpin kesim omuz askıları, çift çanta sapı ile kolay yükleme ve taşıma için dört sıkıştırma kayışı, koruyucu fermuar ve D fermuarı ile paketleme ve paket açma işlemlerini kolaylaştırıyor. The North Face Base Camp Duffel farklı boyut ve gökkuşağı renk seçenekleri ile sizleri bekliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir