The Whirl’de yeni dönem

Türkiye’nin “yüksek kaliteli” kahve kavurucusu The Whirl, yeni döneme marka elçisi İbrahim Çelikkol’la merhaba dedi. Backyard’da gerçekleşen The Whirl lansman buluşmasında konuklar, The Whirl kahve ürünleriyle bambaşka bir deneyim yaşadı.


Kahveseverlerin her yudumda aynı tadı alabilmeleri için üç yıl önce yola çıkan ve kısa süre içinde Türkiye’nin önde gelen kahve kavurucuları arasına giren The Whirl, lezzet tutkunlarını düzenlediği lansmanda bir araya getirdi. The Whirl’ün marka elçiliğini üstlenen başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol’un katılımıyla gerçekleşen lansmanda Ayça Ayşin Turan, Raşit Bağzıbağlı, Nilperi Şahinkaya, Yasemin Yürük, Öykü Çelik, Zeynep Tosun, Zehra Aslı Gümüşel, Merve Oflaz, Aslıhan Karalar gibi ünlü isimler de yer aldı. Backyard’da gerçekleşen etkinlik keyif ve lezzet dolu anlara sahne oldu. Konuklar lansman buluşmasında The Whirl marka hikayesini dinleme ve The Whirl kahve ürünlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

25 Mayıs Perşembe akşamı Backyard’da gerçekleşen The Whirl lansman buluşmasına Ayça Ayşin Turan, Raşit Bağzıbağlı, Nilperi Şahinkaya, Yasemin Yürük, Öykü Çelik, Zeynep Tosun, Zehra Aslı Gümüşel, Merve Oflaz, Aslıhan Karalar gibi pek çok ünlü isim katıldı.

Recep Pehlivan: “Daha fazla tüketiciye ulaşmak için çalışıyoruz”

Etkinlikte konuşan The Whirl Genel Müdürü Recep Pehlivan, “Yüksek kaliteli kahvede yeni keşiflere açık olanların, içtiği kahvenin hikayesine bağlananların, bir bardak kahvede dünyayı çevreleyenlerin markası olarak 3 yıl önce çıktığımız yolculukta önemli bir aşama kat ettik. Şimdi ise önümüzde yeni bir süreç var. Daha fazla tüketiciye kaliteli kahve sunmak için çıktığımız yolda ilk adımlarımızı bugünkü lansmanımızla atıyoruz. Sevgili İbrahim Çelikkol’a da bu yolculukta bize eşlik ettiği için teşekkür ediyorum. Kahve tutkunlarının yüksek kaliteli kahve içebilmeleri ve her yudumda mükemmel tadı alabilmeleri için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

İbrahim Çelikkol: “The Whirl’ü tattıktan sonra marka elçisi oldum”

The Whirl marka elçisi İbrahim Çelikkol ise, “Birçoğunuz gibi benim de günümün birçok anına kahve eşlik ediyor. Dolayısıyla kahvenin tadını alabilmek, iyi bir kahveyi deneyimlemek gerçekten önemli. İtiraf etmem gerekirse; The Whirl’ün kahvelerini tattıktan sonra birlikte yürümeye karar verdim. Ardından da keyifli bir reklam filmine imza attık. Film, izleyenlerimize gerçek yaşantımdan bir kesit sunuyor. Bir kahve tutkunu olarak The Whirl’ün elçiliğini üstlenmekten mutluluk duyuyorum. Kahvelerini severek tükettiğim bir markanın yüzü olmak, benim için çok önemli. Diğer yandan The Whirl ile ortak değerlere de sahibiz. Sürdürülebilirliğe verdiği önem ve dünyanın kaynaklarına karşı hassasiyeti, benim adıma The Whirl’ü farklı kılan noktalar. Yeni dönemde The Whirl’ün benzersiz kahvelerini deneyimlemeyi ben de sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

#thewhirl #kahve #kahvekavurucu #backyard #ibrahimçelikkol #receppehlivan #gastronomi #etkinlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir