Dedeman, İstanbul’daki 4. oteli için imzayı attı

Dedeman Hotels & Resorts International, İstanbul’daki 4. oteli Dedeman Küçükyalı İstanbul için Doğru Holding ile masaya oturdu. Bu yılın sonunda kapılarını açacak olan otel 137 odasıyla hizmet verecek.


Dedeman Bostancı’da 25 Mayıs’ta gerçekleştirilen törende, Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş ile Doğru Holding arasında Dedeman Küçükyalı İstanbul için franchise sözleşmesi imzalandı. Markanın Anadolu Yakası’ndaki 3. oteli olan Dedeman Küçükyalı İstanbul, 2023 yılı sonunda kapılarını açacak ve 137 odası, restoranı, toplantı salonları, spa’sı ve fitness salonu ile misafirlerine hizmet verecek. Otel; misafirlerine yüksek standartlarda, geleneksel hizmet anlayışıyla konaklama imkânı sunan, Dedeman Hotels & Resorts International’ın çatı markası “Dedeman” imzasını taşıyacak.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30 dakika mesafede

Küçükyalı E-5 karayolu üzerinde, Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı Metrosu’na 5 dakikalık, Hilltown AVM’ye 10 dakikalık yürüme, Marmaray’a 7 dakikalık araç mesafesindeki konumu, Maltepe sahiline ve Ataşehir şehir hastaneleri bölgesine yakınlığıyla dikkat çeken Dedeman Küçükyalı İstanbul, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yalnızca 30 dakika uzaklıkta yer alıyor. Otel merkezi konumuyla özellikle; iş, kültür ve sağlık amaçlı şehri ziyaret eden misafirler için ideal bir konaklama noktası olacak.

Bülent Mutlu Doğru: “Daha büyük projeler hedefliyoruz”

Digital Marketing İç ve Dış Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Mutlu Doğru, “Dedeman markasının bir parçası olmak Doğru Holding olarak bize gurur veriyor. Dedeman Küçükyalı projesinin, E-5 üzerindeki konumu ve altyapısıyla Dedeman markasına yakışır bir proje olmasını diliyorum. En kısa sürede misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bu süreçte hem Doğru Holding hem Dedeman olarak ekiplerimiz çok büyük bir özveri ile çalıştı. Dedeman markası ile güçlerimizi birleştirerek daha büyük projelere birlikte imza atmayı hedefliyoruz. Türkiye ekonomisinin önemli bir parçası olacağız ve umarız bunu yurt dışına da taşıyabiliriz” dedi.

Banu Dedeman: “İstanbul bizim için çok önemli bir destinasyon”

İstanbul’un turizm açısından benzersiz potansiyeline dikkat çeken Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman; “Doğru Holding ile imzaladığımız franchise sözleşmesi ile 1966’da başladığımız yolculuğumuzun en önemli duraklarından biri olan dünya şehri İstanbul’da 4’üncü, Anadolu Yakası’nda 3’üncü otelimiz için ilk adımı atıyoruz. Dedeman Küçükyalı İstanbul ile bu büyümenin bir parçası olmayı hedefliyoruz” dedi. Bu iş birliğinin birçok yeni projenin ilki olduğunu belirten Dedeman sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bir aile şirketiyiz ve ortaklık kurduğumuz şirketlerin de bir aile şirketi olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bizim için her ortaklık bir evlilik gibi, ailemiz her gün büyüyor. Bu imza, Doğru Holding ile yürüteceğimiz güzel bir birlikteliğin ilk adımı.”

#dedemanküçükyalıistanbul #dedemanhotelsandresorts #banudedeman #doğruholding #bülentmutludoğru #turizm #yeniotel #turizmyatırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir