Therapia’da “Boğaza Karşı 5 Yıldızlı Spa keyfi

The Grand Tarabya’nın Boğaz’ın hemen yanı başındaki konumuyla, cennetten bir köşe sunan muhteşem SPA’sı “Therapia”, konforu, özel bakım ve terapileriyle konuklarını ağırlıyor.

Therapia SPA, Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında yüzyıllardır uygulanan SPA ritüelleriyle ihtiyacınız olan tüm dinginlik ve huzuru sunuyor. Therapia SPA, tam donanımlı fitness merkezinin mükemmel birleşiminde ihtiyacınız olan ‘well-being’ deneyimini yaşamanız için özel olarak tasarlanmış. Kompleksin SPA alanında eşsiz bir dinlenme ve tazelenme imkanını bulurken, fitness alanında ise tüm duyularınızın canlanıp, yenilendiğini hissedeceksiniz. İstanbul’un en büyük SPA’sı Therapia’nın yenileyici, canlandırıcı ve arındırıcı terapileri bahar detoksunuzu mükemmel kılmak için hazırlandı. Bahar ayının gelmesiyle birlikte İstanbul’un en özel Spa’sıyla tanışmanız için bahara arınmış girmenizi sağlayacak geleneksel Türk Hamamı, soğuk ve karanlık kış günlerinin stresini üzerinizden atmanız için Anti-Stres Masajı ve Therapia’dan çıkarken bu detoksu görsel olarak da farketmenizi sağlayacak olan Parıltılı Yeşil Çay ve Yüz bakımından oluşan Therapia Bahar Detoks Paketi %15 avantajla sizleri bekliyor.

500 m²’si açık olmak üzere toplam 4500 m² alana sahip Therapia SPA kapalı havuz ve taş yatakları ile de çok özel. Yerden ısıtmalı sıcak açık havuz ayrılmak istemeyeceğiniz bir konfora sahip. Geleneksel 4 Türk hamamı, kadınlara ve çiftlere özel hamam Therapia’nın size yaşatacağı lüks deneyimlerin sadece birkaçı. Boğaz’ın eşsiz bir noktasına hakim iki özel SPA süiti, özel giyinme odaları, sauna, çiftlere özel SPA bakım odası, 14 masaj odası, amfibia terapi odası, afüzyon terapi odası, gelin odası size her türlü lüksü sunmak üzere tasarlanmış. Air recliner ve vücut jellerine sahip underwater terapi küvetleri, en son teknolojiye sahip kardio ve fitness ekipmanlarıyla donatılmış modern bir fitness center, class ve pilates stüdyosu, 3 adet sauna, 3 adet buhar odası, 7 soyunma odası, 1 VIP, biri lounge olmak üzere toplam 4 dinlenme alanı, kum terapi odası, kar çeşmesi, 4 adet rainbow shower, 1 şok duş sizin beklentilerinizin çok üstün hizmet anlayışıyla oluşturulmuş. Tavandan yere kadar pencereler sayesinde direkt güneş ışığı alan Therapia SPA, Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde fiziksel ve ruhsal terapinizi tamamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir