Uzakrota Global, 24 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek

Dünya seyahat endüstrisinin oyuncularını 10 yıldır bir araya getiren Uzakrota Global, 24 Kasım’da yedinci kez İstanbul’da gerçekleşecek. Hilton Bosphorus’ta düzenlenecek olan zirveye İngiltere, BDT, Balkanlar, Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere 70 ülkeden 10 bini aşkın turizm profesyonelinin katılması bekleniyor.


Uzakrota Global’in 21. Zirvesi Hilton Istanbul Bosphorus’ta toplanacak. Alanında otorite 150 konuşmacının yer aldığı oturumlarıyla, turizm ve seyahat endüstrisinde ufuk açması beklenen zirvenin konuları arasında sektörün geleceği ve hızlı değişim, yeni nesil pazarlama ve ödeme teknolojileri, inovasyon ve yapay zeka başı çekiyor.

İstanbul’dan dünyaya açılan zirve

Uzakrota Global’in oturumları ve konusunda uzman 150 konuşmacısıyla sektörde yeni ufuklar açacağına dikkat çeken marka kurucusu Gökhan Erdoğan; “Yerli bir marka olarak sektöre adım atarak 10 yıl önce ilkini düzenlediğimiz Uzakrota’nın 21. buluşmasını gerçekleştireceğiz. 2022 yılında zirve sayısını artırmaya başladık; 2023 yılında Berlin, Dublin, Saraybosna, Belgrad ve Bakü’den sonraki 6. durağımız İstanbul olacak. 2024 yılında ise kıtaları aşarak Özbekistan, Cape Town, Bakü, New York ayaklarıyla zirvemizi dünyaya yaymaya devam edeceğiz” dedi.

Uzakrota Global’in bu yıl fokus olduğu konular arasında seyahat endüstrisinin sürdürülebilirlik, fütürizm ve hızlı değişim, yapay zeka ve inovasyon; dijital pazarlama ve ödeme teknolojileri gibi kavramlar ile ilişkisi başı çekecek.

#uzakrotaglobal #turizm #konferans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir