Vahşi Doğanın Merkezi Kenya’yı Fotoğraflamaya Ne Dersiniz?

Gazella Turizm, 4- 10 Haziran tarihleri arasında fotoğraf çekmeye meraklı gezginleri usta fotoğrafçı Faruk Akbaş eşliğinde benzersiz doğal zenginliklere sahip Kenya’ya götürüyor. Belgesellerde görüp merak ettiğiniz her şeyi fotoğraflama şansını Gazella Turizm ile yakalayın!

Gazella Turizm sıra dışı turlarıyla geleneksel turizm acentelerinden ayrılmaya devam ediyor. Türkiye’de fotoğraf sanatının önde gelen isimleri eşliğinde düzenlenen Gazella Turizm’in foto-safari turlarıyla katılımcılar hem fotoğraf çekmenin sırlarını öğreniyor hem de dünyanın keşfedilmeye değer yerlerine farklı yolculuklar gerçekleştiriyorlar. Fotoğraf tutkunları için her anı adeta bir belgesel niteliği taşıyan Kenya,  4-10 Haziran tarihleri arasında Gazella Turizm konuklarını bekliyor!

Geleneklerini sürdüren kabileleri, flamingo nüfusunun en yoğun olduğu Nakuru Gölü’nü ve safari denince ilk akla gelen “büyük beş”i barındıran rüya ülke Kenya’nın muhteşem coğrafyasında fotoğrafçılar gördükleri her kareyi ölümsüzleştirmek isteyecekler. Kenya, sonsuz çeşitlilikteki ekosistemiyle dünya üzerinde başka bir hayatın mümkün olduğunun en güzel örneğini sunuyor.

Kenya turunda gün boyu gezecek olan katılımcılar, akşamları gün boyu çektikleri fotoğrafları Faruk Akbaş ile birlikte değerlendirecekler. Her akşam düzenlenecek olan atölye çalışmaları ile gezginler her gün fotoğraf sanatına dair daha fazla bilgiye sahip olacaklar. Gezi sonunda foto-gezginler yaşamlarına unutulmayacak anılar kattıkları gibi kadrajlarında da ustalaştıklarını, çekimlerde maksimum keskinlik yakaladıklarını, daha güzel kompozisyonlar oluşturduklarını, çiçek veya böcek gibi yakın plan çekimlerinin reflekse dönüştüğünü görecekler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir